Obj.číslo: 5797
Značka: Olivia Garden
GTIN (EAN): 5414343020345
Dostupnosť: ihneď k odberu
Farba: ružová
Plochá oválna kefa Olivia Garden Expert Care Oval v ružovej farbe s iontovou technológiou je ideálna pre starostlivosť o vlasy, ktoré potrebujú jemné, ale efektívne rozčesávanie. Ionizované telo z keramiky pomáha eliminovať statickú elektrinu, čím dosiahnete hladšie a lesklejšie vlasy. Navyše podporuje rovnomerné rozloženie tepla, čo je ideálne pri... viac »
| Cena s DPH : | 21,21 € | |
| Cena bez DPH : | 17,53 € | |
| Cena pre profesionálov : | 20,75 € | |
Plochá oválna kefa Olivia Garden Expert Care Oval v ružovej farbe s iontovou technológiou je ideálna pre starostlivosť o vlasy, ktoré potrebujú jemné, ale efektívne rozčesávanie. Ionizované telo z keramiky pomáha eliminovať statickú elektrinu, čím dosiahnete hladšie a lesklejšie vlasy. Navyše podporuje rovnomerné rozloženie tepla, čo je ideálne pri fúkaní vlasov. Iónový mäkký vankúš jemne tlmí pri rozčesávaní a zvyšuje komfort a šetrnosť k vlasom aj pokožke. Táto kefa spája dve rôzne sady štetín pre šetrnejšiu úpravu vlasov a dokonalý účinok pri každom použití. Prírodné diviačie štetiny dodávajú vlasom hebkosť a lesk. Nylónové štetiny umožňujú jemné rozčesávanie bez ťahania. Navyše sú zakončené guličkou, ktorá zaisťuje jemnú masáž pokožky hlavy. Kefa vďaka svojim zaobleným hranám a ergonomickej rukoväti poskytuje maximálny komfort.
Farba: ružová
Štetiny: diviačie a nylonové
Technológie:
Iónová technológia - pri česaní uvoľňuje negatívne ióny, čím pomáha eliminovať statickú elektrinu a krepatenie vlasov, dodáva vlasom hladkosť, lesk a zdravý vzhľad
Vlastnosti:
- oválna kefa na vlasy
- ionizované telo z keramiky
- minimalizuje elektrizovanie vlasov
- iónový mäkký vankúš
- diviačie štetiny pre hebkosť a lesk
- nylonové štetiny zakončené striebornou guličkou
- ergonomická rukoväť
- veľmi ľahká
| Dĺžka tela kefy: | 115 mm |
| Farba: | ružová |
| Hmotnosť balenia: | 0.125 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.125 kg |
| Materiál kefy: | plast |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 4.4 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 7.6 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 24.7 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 4.4 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 7.6 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 24.7 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Tvar kefy: | plochý |
| Typ kefy: | rozčesávacia, plochá, fúkacia |
| Typ štetín: | nylonové s guličkou, prírodné |
| Vlastnosti kefy: | antistatická, ergonomický tvar, dve vrstvy štetín, pneumatický vankúšik, na mokré vlasy |
| Oválna kefa na vlasy s diviačími a nylonovými štetinami Olivia Garden Expert Care Oval Farba: čierna |
| Skladom 20 a viac ks | 21,21 € |
| Oválna kefa na vlasy s diviačími a nylonovými štetinami Olivia Garden Expert Care Oval Farba: strieborná |
| Skladom 20 a viac ks | 20,63 € |
Objavte svet Olivia Garden - profesionálnej značky, ktorá už viac ako pol storočia mení spôsob, akým sa staráme o svoje vlasy. To, čo začalo v roku 1967 v belgickom Ličge ako odvážny sen manželov Jeana a Micheline Rennetteových, sa postupom času premenilo na globálneho lídra na trhu kaderníckych pomôcok. Dnes produkty tejto rodinnej firmy nájdete v tých najprestížnejších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.
História značky Olivia Garden je príbehom o neustálom hľadaní dokonalosti. Zakladatelia od počiatku verili, že kaderníci si zaslúžia nástroje, ktoré budú nielen funkčné, ale aj ergonomické a šetrné k vlasom. A tak sa značka vyvinula od prvých paroch a príčeskov v roku 1968, cez revolučné laky bez hnacích plynov až do dnešnej absolútnej špičky v segmente profesionálnych kief, nožníc a kaderníckych doplnkov.
Zobraziť viac| Proti: | Trošku zapáchájí štětinky |
| PRE: | Nej |
| Proti: | Nic |
| PRE: | Výborně rozčeše netahá vlasy neelektrizují dobře se drží, příjemně se s ním manipuluje |
| Proti: | Plastové provedení hřebenu nevypadá nijak extra, ale to nemá vliv na funkci. :) Já jsem spokojená. |
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Som spokojna s produktami. |
| PRE: | cena rýchle doručenie výber |
| PRE: | Rekordná rýchlosť odoslania - 11.40 objednané, 11.47 odoslané, doručené na druhý deň |