Obj.číslo: 26282
Značka: Olivia Garden
GTIN (EAN): 5414343021335
Dostupnosť: ihneď k odberu
Farba: čierna
Plochá oválna kefa Olivia Garden Expert Care Oval Black Label s turmalínovo-iónovou technológiou je ideálna pre starostlivosť o vlasy, ktoré potrebujú jemné, ale efektívne rozčesávanie. Táto kefa spája dve rôzne sady štetín pre šetrnejšiu úpravu vlasov a dokonalý účinok pri každom použití. Prírodné diviačie štetiny dodávajú vlasom hebkosť a lesk. N... viac »
| Cena s DPH : | 21,21 € | |
| Cena bez DPH : | 17,53 € | |
| Cena pre profesionálov : | 20,75 € | |
Plochá oválna kefa Olivia Garden Expert Care Oval Black Label s turmalínovo-iónovou technológiou je ideálna pre starostlivosť o vlasy, ktoré potrebujú jemné, ale efektívne rozčesávanie. Táto kefa spája dve rôzne sady štetín pre šetrnejšiu úpravu vlasov a dokonalý účinok pri každom použití. Prírodné diviačie štetiny dodávajú vlasom hebkosť a lesk. Nylónové štetiny umožňujú jemné rozčesávanie bez ťahania. Navyše sú zakončené guličkou, ktorá zaisťuje jemnú masáž pokožky hlavy. Kefa vďaka svojim zaobleným hranám a ergonomickej rukoväti poskytuje maximálny komfort.
Farba: čierna
Štetiny: diviačie a nylonové
Technológie:
Turmalínovo-iónová technológia - pri česaní uvoľňuje negatívne ióny, čím pomáha eliminovať statickú elektrinu a krepatenie vlasov, dodáva vlasom hladkosť, lesk a zdravý vzhľad
Vlastnosti:
- oválna kefa na vlasy
- turmalínovo-iónová technológia
- minimalizuje elektrizovanie vlasov
- diviačie štetiny pre hebkosť a lesk
- nylonové štetiny zakončené guličkou
- ergonomická rukoväť
- veľmi ľahký
| Farba: | čierna |
| Hmotnosť balenia: | 0.125 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.125 kg |
| Materiál kefy: | plast |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 4.4 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 7.6 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 24.7 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 4.4 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 7.6 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 24.7 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Tvar kefy: | plochý |
| Typ kefy: | fúkacia, plochá, rozčesávacia |
| Typ štetín: | nylonové s guličkou, prírodné |
| Vlastnosti kefy: | antistatická, ergonomický tvar, dve vrstvy štetín, pneumatický vankúšik, na mokré vlasy |
| Oválna kefa na vlasy s diviačími a nylonovými štetinami Olivia Garden Expert Care Oval Farba: ružová |
| Skladom 20 a viac ks | 21,21 € |
| Oválna kefa na vlasy s diviačími a nylonovými štetinami Olivia Garden Expert Care Oval Farba: strieborná |
| Skladom 20 a viac ks | 20,63 € |
Objavte svet Olivia Garden - profesionálnej značky, ktorá už viac ako pol storočia mení spôsob, akým sa staráme o svoje vlasy. To, čo začalo v roku 1967 v belgickom Ličge ako odvážny sen manželov Jeana a Micheline Rennetteových, sa postupom času premenilo na globálneho lídra na trhu kaderníckych pomôcok. Dnes produkty tejto rodinnej firmy nájdete v tých najprestížnejších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.
História značky Olivia Garden je príbehom o neustálom hľadaní dokonalosti. Zakladatelia od počiatku verili, že kaderníci si zaslúžia nástroje, ktoré budú nielen funkčné, ale aj ergonomické a šetrné k vlasom. A tak sa značka vyvinula od prvých paroch a príčeskov v roku 1968, cez revolučné laky bez hnacích plynov až do dnešnej absolútnej špičky v segmente profesionálnych kief, nožníc a kaderníckych doplnkov.
Zobraziť viac| PRE: | Krásně se drží Výborně češe |
| Proti: | Trošku elektrizuje vlasy |
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | bleskove dorucenie dobra komunikácia prehľadný v e-shop |
| PRE: | Veľmi rýchle vybavenie objednávky |
| PRE: | Super! Rýchle vybavenie, hneď informácia SMSkou a milí ľudia na infolinke. |