Obj.číslo: 24983
Značka: Olivia Garden
Model: ID2099
GTIN (EAN): 5414343020994
Dostupnosť: ihneď k odberu
Priemer kefy: 55 mm
Profesionálna okrúhla fúkacia kefa Olivia Garden Blowout Classic Silver je ideálnym pomocníkom pre dokonalú fúkanú. Vďaka hliníkovému telu je kefa extrémne ľahká. Veľké vzduchové otvory poskytujú lepšie prúdenie vzduchu, čo má za následok oveľa rýchlejší, presnejší a jemnejší styling. Tepelne odolné nylonové štetiny pôsobia antistaticky a dodávajú ... viac »
| Cena s DPH : | 17,04 € | |
| Cena bez DPH : | 14,08 € | |
| Cena pre profesionálov : | 16,67 € | |
Profesionálna okrúhla fúkacia kefa Olivia Garden Blowout Classic Silver je ideálnym pomocníkom pre dokonalú fúkanú. Vďaka hliníkovému telu je kefa extrémne ľahká. Veľké vzduchové otvory poskytujú lepšie prúdenie vzduchu, čo má za následok oveľa rýchlejší, presnejší a jemnejší styling. Tepelne odolné nylonové štetiny pôsobia antistaticky a dodávajú vlasom lesk. Kefa má ergonomickú protišmykovú rukoväť s gripovaním v oblasti palca pre lepší úchop a maximálne pohodlie pri práci. Súčasťou rukoväte je aj výsuvný hrot na oddeľovanie jednotlivých prameňov.
Farba: čierna, strieborná
Priemer: 55 mm
Priemer vrátane štetín: 73 mm
Vlastnosti:
- okrúhla fúkacia kefa
- extrémne ľahká vďaka hliníkovému telu (114 g)
- antistatická
- vzduchové otvory pre lepšie prúdenie vzduchu
- nylonové štetiny
- ergonomická protišmyková rukoväť
- gripovanie v oblasti palca
- výsuvný hrot na oddeľovanie prameňov
| Dĺžka tela kefy: | 98 mm |
| Farba: | čierna , strieborná |
| Hmotnosť balenia: | 0.116 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.114 kg |
| Materiál kefy: | plast |
| Priemer kefy bez štetín: | 55 mm |
| Priemer kefy so štetinami: | 73 mm |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 7.3 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 7.3 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 26.4 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 7.3 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 7.3 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 26.4 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Tvar kefy: | guľatý |
| Typ kefy: | fúkacia |
| Typ štetín: | nylonové |
| Vlastnosti kefy: | antistatická, ergonomický tvar, vyberateľný hrot |
| Okrúhla fúkacia kefa Olivia Garden Blowout Classic Silver Priemer kefy: 10 mm − ID2094 |
| Skladom 20 a viac ks | 9,79 € |
| Okrúhla fúkacia kefa Olivia Garden Blowout Classic Silver Priemer kefy: 15 mm − ID2095 |
| Skladom 20 a viac ks | 9,96 € |
| Okrúhla fúkacia kefa Olivia Garden Blowout Classic Silver Priemer kefy: 25 mm − ID2096 |
| Skladom 16 ks | 11,63 € |
| Okrúhla fúkacia kefa Olivia Garden Blowout Classic Silver Priemer kefy: 35 mm − ID2097 |
| Skladom 16 ks | 13,13 € |
| Okrúhla fúkacia kefa Olivia Garden Blowout Classic Silver Priemer kefy: 45 mm − ID2098 |
| Skladom 9 ks | 14,96 € |
| Okrúhla fúkacia kefa Olivia Garden Blowout Classic Silver Priemer kefy: 65 mm − ID2100 |
| Skladom 9 ks | 22,29 € |
| Okrúhla fúkacia kefa Olivia Garden Blowout Classic Silver Priemer kefy: 85 mm − ID2101 |
| Skladom 17 ks | 26,63 € |
Objavte svet Olivia Garden - profesionálnej značky, ktorá už viac ako pol storočia mení spôsob, akým sa staráme o svoje vlasy. To, čo začalo v roku 1967 v belgickom Liège ako odvážny sen manželov Jeana a Micheline Rennetteových, sa postupom času premenilo na globálneho lídra na trhu kaderníckych pomôcok. Dnes produkty tejto rodinnej firmy nájdete v tých najprestížnejších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.
História značky Olivia Garden je príbehom o neustálom hľadaní dokonalosti. Zakladatelia od počiatku verili, že kaderníci si zaslúžia nástroje, ktoré budú nielen funkčné, ale aj ergonomické a šetrné k vlasom. A tak sa značka vyvinula od prvých paroch a príčeskov v roku 1968, cez revolučné laky bez hnacích plynov až do dnešnej absolútnej špičky v segmente profesionálnych kief, nožníc a kaderníckych doplnkov.
Zobraziť viac
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Tovar bol doručený až neuveriteľne rýchlo. Ďakujem |
| PRE: | Zatiaľ všetky objednávky aj reklamácia boli vybavené k veľkej spokojnosti. |