Obj.číslo: 26280
Značka: Olivia Garden
GTIN (EAN): 5414343021168
Dostupnosť: ihneď k odberu
Priemer kefy: 25 mm
Profesionálna guľatá kefa na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Shine Black Label je určená na fúkanie vlasov fénom. Špeciálne zvlnené nylonové štetiny kefy umožňujú šetrnejší styling vlasov a zabraňujú ich poškodeniu. Povrch kefy s Ceramic + Ion technológiou bráni vlasy účinne proti statickej elektrine, vďaka čomu vlasy neelektrizujú a sú rovné a ... viac »
| Cena s DPH : | 15,38 € | |
| Cena bez DPH : | 12,71 € | |
| Cena pre profesionálov : | 15,08 € | |
Profesionálna guľatá kefa na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Shine Black Label je určená na fúkanie vlasov fénom. Špeciálne zvlnené nylonové štetiny kefy umožňujú šetrnejší styling vlasov a zabraňujú ich poškodeniu. Povrch kefy s Ceramic + Ion technológiou bráni vlasy účinne proti statickej elektrine, vďaka čomu vlasy neelektrizujú a sú rovné a lesklé. Keramický povrch kefy zaisťuje, že teplo z fénu je distribuované rovnomerne a rýchlo po celej kefke. Veľké vzduchové otvory umožňujú lepšie prúdenie vzduchu, čo má za následok oveľa rýchlejší, presnejší a jemnejší styling. Kefa s ergonomicky tvarovanou pogumovanou rukoväťou perfektne padne do každej ruky. V rukoväti je navyše vsadený výsuvný hrot na vypichovanie prameňov.
Farba: čierna
Priemer: 25 mm
Priemer vrátane štetín: 40 mm
Technológie:
Ceramic + Ion technológia - keramický povrch kefy s antistatickými štetinami bráni vlasy proti účinkom statickej elektriny, čo má za výsledok rovné a lesklé vlasy, ktoré neelektrizujú; keramický povrch zaisťuje, že teplo fénu je rovnomerne distribuované po celej kefe
Vlastnosti:
- okrúhla fúkacia kefa
- anti-statické nylonové zvlnené štetiny
- vlasy sú po použití rovné a lesklé
- chráni vlasy pred stratou hydratácie
- keramický povrch kefy
- rovnomerné rozloženie tepla
- veľké vzduchové otvory pre lepší prúd vzduchu
- rýchlejší, presnejší, jemnejší styling
- ergonomická rukoväť
- perfektne padne do každej ruky
- hrot na vypichovanie prameňov
| Dĺžka tela kefy: | 98 mm |
| Farba: | čierna |
| Hmotnosť balenia: | 0.069 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.067 kg |
| Materiál kefy: | plast |
| Priemer kefy bez štetín: | 25 mm |
| Priemer kefy so štetinami: | 40 mm |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 4 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 4 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 25 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 4 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 4 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 25 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Tvar kefy: | guľatý |
| Typ kefy: | fúkacia |
| Typ štetín: | nylonové |
| Vlastnosti kefy: | antistatická, ergonomický tvar, vyberateľný hrot |
| Okrúhla fúkacia kefa na vlasy Olivia Garden Expert Blowout Shine Black Label Priemer kefy: 35 mm − ID2117 |
| Skladom 9 ks | 16,46 € |
Objavte svet Olivia Garden - profesionálnej značky, ktorá už viac ako pol storočia mení spôsob, akým sa staráme o svoje vlasy. To, čo začalo v roku 1967 v belgickom Ličge ako odvážny sen manželov Jeana a Micheline Rennetteových, sa postupom času premenilo na globálneho lídra na trhu kaderníckych pomôcok. Dnes produkty tejto rodinnej firmy nájdete v tých najprestížnejších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.
História značky Olivia Garden je príbehom o neustálom hľadaní dokonalosti. Zakladatelia od počiatku verili, že kaderníci si zaslúžia nástroje, ktoré budú nielen funkčné, ale aj ergonomické a šetrné k vlasom. A tak sa značka vyvinula od prvých paroch a príčeskov v roku 1968, cez revolučné laky bez hnacích plynov až do dnešnej absolútnej špičky v segmente profesionálnych kief, nožníc a kaderníckych doplnkov.
Zobraziť viac
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | bleskove dorucenie dobra komunikácia prehľadný v e-shop |
| PRE: | Veľmi rýchle vybavenie objednávky |
| PRE: | Super! Rýchle vybavenie, hneď informácia SMSkou a milí ľudia na infolinke. |