Obj.číslo: 21731
Značka: Olivia Garden
Model: ID-SU
GTIN (EAN): 5414343017871
Dostupnosť: ihneď k odberu
Typ: normálne vlasy - metalicky ružová
Kefa Olivia Garden iDetangle Medium Space Edition Supernova na rozčesanie normálnych vlasov je ideálna na mokré aj suché vlasy. Štetiny Memory Flex v dvoch veľkostiach zaisťujú pri česaní príjemnú masáž vlasovej pokožky. Vyššie štetiny sú zakončené guličkou, kefa je vhodná pre krátke aj dlhé vlasy. Telo kefy sa veľmi ľahko prispôsobuje vlasom a vla... viac »
| Cena s DPH : | 12,46 € | |
| Cena bez DPH : | 10,30 € | |
| Cena pre profesionálov : | 12,08 € | |
Kefa Olivia Garden iDetangle Medium Space Edition Supernova na rozčesanie normálnych vlasov je ideálna na mokré aj suché vlasy. Štetiny Memory Flex v dvoch veľkostiach zaisťujú pri česaní príjemnú masáž vlasovej pokožky. Vyššie štetiny sú zakončené guličkou, kefa je vhodná pre krátke aj dlhé vlasy. Telo kefy sa veľmi ľahko prispôsobuje vlasom a vlasovej pokožke. Jedinečný dizajn s protišmykovou a ergonomickou rukoväťou.
Farba: metalicky ružová
Dĺžka kefy: 22,5 cm
Šírka kefy: 7 cm
Vlastnosti:
- pre normálne vlasy
- na mokré aj suché vlasy
- ideálna na rozčesanie vlasov
- štetiny v dvoch veľkostiach
- vyššie štetiny zakončené guličkou
- vhodná pre krátke aj dlhé vlasy
- rýchle, ale veľmi jemné, rozčesanie vlasov
- Memory Flex štetiny poskytujú masáž hlavy
- ergonomická, protišmyková rukoväť
- patentovaný flexibilný duálne zaoblený tvar
| Dĺžka tela kefy: | 100 mm |
| Farba: | ružová |
| Hmotnosť balenia: | 0.071 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.71 kg |
| Materiál kefy: | plast |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 3 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 7 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 22.5 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 3 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 7 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 22.5 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Tvar kefy: | plochý |
| Typ kefy: | plochá, rozčesávacia |
| Typ štetín: | nylonové s guličkou, nylonové |
| Vlastnosti kefy: | dve vrstvy štetín, ergonomický tvar, na mokré vlasy |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: jemné a predĺžené vlasy |
| Skladom 20 a viac ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - červená − ID-RE; ID1747 |
| Skladom 20 a viac ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - fialová − ID-PU; 1752 |
| Skladom posledných 6 ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - metalicky modrá − ID-MW |
| Skladom 14 ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - metalicky strieborná − ID-MO |
| Skladom 18 ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - modrá − ID-BL; 1751 |
| Skladom 20 a viac ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - šedý |
| Skladom 13 ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - svetlo žltá − ID-YE; 1749 |
| Skladom 20 a viac ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - tmavo žltá − ID-OR; 1748 |
| Skladom 20 a viac ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - zelená − ID-GR; 1750 |
| Skladom posledných 17 ks | 12,46 € |
Objavte svet Olivia Garden - profesionálnej značky, ktorá už viac ako pol storočia mení spôsob, akým sa staráme o svoje vlasy. To, čo začalo v roku 1967 v belgickom Ličge ako odvážny sen manželov Jeana a Micheline Rennetteových, sa postupom času premenilo na globálneho lídra na trhu kaderníckych pomôcok. Dnes produkty tejto rodinnej firmy nájdete v tých najprestížnejších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.
História značky Olivia Garden je príbehom o neustálom hľadaní dokonalosti. Zakladatelia od počiatku verili, že kaderníci si zaslúžia nástroje, ktoré budú nielen funkčné, ale aj ergonomické a šetrné k vlasom. A tak sa značka vyvinula od prvých paroch a príčeskov v roku 1968, cez revolučné laky bez hnacích plynov až do dnešnej absolútnej špičky v segmente profesionálnych kief, nožníc a kaderníckych doplnkov.
Zobraziť viac
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Som spokojna s produktami. |
| PRE: | cena rýchle doručenie výber |
| PRE: | Rekordná rýchlosť odoslania - 11.40 objednané, 11.47 odoslané, doručené na druhý deň |