Obj.číslo: 24891
Značka: Olivia Garden
GTIN (EAN): 5414343020789
Dostupnosť: ihneď k odberu
Typ: jemné a predĺžené vlasy
Kefa Olivia Garden iDetangle Fine na rozčesávanie jemných a predĺžených vlasov, je vhodná na mokré aj suché vlasy. Štetiny Memory Flex zaisťujú pri česaní príjemnú masáž vlasovej pokožky a sú k vlasom šetrné. Štetiny nie sú zakončené guličkou, vďaka čomu je kefa ideálna práve na rozčesávanie predĺžených vlasov. Kefa je vhodná pre krátke aj dl... viac »
| Cena s DPH : | 12,46 € | |
| Cena bez DPH : | 10,30 € | |
| Cena pre profesionálov : | 12,21 € | |
| Dĺžka tela kefy: | 100 mm |
| Farba: | biela |
| Hmotnosť balenia: | 0.071 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.071 kg |
| Materiál kefy: | plast |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 3 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 7 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 22.5 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 3 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 7 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 22.5 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Tvar kefy: | plochý |
| Typ kefy: | plochá, rozčesávacia |
| Typ štetín: | nylonové |
| Vlastnosti kefy: | na mokré vlasy, pre predĺžené vlasy, ergonomický tvar, dve vrstvy štetín |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - červená − ID-RE; ID1747 |
| Skladom 20 a viac ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - fialová − ID-PU; 1752 |
| Skladom posledných 5 ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - metalicky modrá − ID-MW |
| Skladom 14 ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - metalicky ružová − ID-SU |
| Skladom 20 a viac ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - metalicky strieborná − ID-MO |
| Skladom 18 ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - modrá − ID-BL; 1751 |
| Skladom 20 a viac ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - šedý |
| Skladom 13 ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - svetlo žltá − ID-YE; 1749 |
| Skladom 20 a viac ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - tmavo žltá − ID-OR; 1748 |
| Skladom 20 a viac ks | 12,46 € |
| Kefa na vlasy Olivia Garden IDetangle Typ: normálne vlasy - zelená − ID-GR; 1750 |
| Skladom posledných 17 ks | 12,46 € |
Objavte svet Olivia Garden - profesionálnej značky, ktorá už viac ako pol storočia mení spôsob, akým sa staráme o svoje vlasy. To, čo začalo v roku 1967 v belgickom Ličge ako odvážny sen manželov Jeana a Micheline Rennetteových, sa postupom času premenilo na globálneho lídra na trhu kaderníckych pomôcok. Dnes produkty tejto rodinnej firmy nájdete v tých najprestížnejších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.
História značky Olivia Garden je príbehom o neustálom hľadaní dokonalosti. Zakladatelia od počiatku verili, že kaderníci si zaslúžia nástroje, ktoré budú nielen funkčné, ale aj ergonomické a šetrné k vlasom. A tak sa značka vyvinula od prvých paroch a príčeskov v roku 1968, cez revolučné laky bez hnacích plynov až do dnešnej absolútnej špičky v segmente profesionálnych kief, nožníc a kaderníckych doplnkov.
Zobraziť viac
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Rychle dodanie Velky vyber |
| PRE: | Maximalna spokojnost, objednavka mi bola dorucena do 2 dni do Rakuska. Dakujem za promptne vybavenie! |
| PRE: | Rýchle vybavenie |