Obj.číslo: 5544
Značka: Olivia Garden
Model: STU-MAX
GTIN (EAN): 5414343014283
Dostupnosť: ihneď k odberu
Vysoce kvalitní skládací kartáč Olivia Garden Style-Up Combo je ideálním pomocníkem pro dokonalou úpravu vašich vlasů. Tento profesionální kartáč se skvěle hodí pro pročávání, zvětšení objemu, finální úpravy a vytváření textur. Ergonomicky navržená rukojeť zajišťuje maximální nad kartáčem, což odpovídá práci při úpravě účesu. Kartáč lze pohodlně sl... viac »
| Cena s DPH : | 9,13 € | |
| Cena bez DPH : | 7,54 € | |
| Cena pre profesionálov : | 8,94 € | |
Vysoce kvalitní skládací kartáč Olivia Garden Style-Up Combo je ideálním pomocníkem pro dokonalou úpravu vašich vlasů. Tento profesionální kartáč se skvěle hodí pro pročávání, zvětšení objemu, finální úpravy a vytváření textur. Ergonomicky navržená rukojeť zajišťuje maximální nad kartáčem, což odpovídá práci při úpravě účesu. Kartáč lze pohodlně složit, což je ideální na cestování a snadno se vejde do kabelky. Skládá se ze 100% kančích a nylonových štětin. Nylonové štětiny s kančím vláknem a střídavou délkou štětin zajišťující lepší a přirozený výsledek, přičemž kančí štětiny zvýrazňují přirozený lesk vlasů.
Barva: tmavě hnědá
Délka: rozložený 22,5 cm, složený 12,5 cm
Štětiny: kančí, nylonové
Vlastnosti:
- skládací kartáč
- pročesávání
- objem
- finální úprava
- ergonomická rukojeť
- vhodný na cestování
- kančí štětiny pro objem
- nylonové štětiny
| Dĺžka tela kefy: | 105 mm |
| Farba: | hnedá |
| Hmotnosť balenia: | 0.09 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.085 kg |
| Materiál kefy: | plast |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 1.6 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 6.5 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 17 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 1.5 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 2.8 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 22.5 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Tvar kefy: | plochý |
| Typ kefy: | cestovná, tupírovacia, uhladzovacia |
| Typ štetín: | prírodné, nylonové |
| Vlastnosti kefy: | cestovná, dve vrstvy štetín, ergonomický tvar, pre predĺžené vlasy |
Objavte svet Olivia Garden - profesionálnej značky, ktorá už viac ako pol storočia mení spôsob, akým sa staráme o svoje vlasy. To, čo začalo v roku 1967 v belgickom Ličge ako odvážny sen manželov Jeana a Micheline Rennetteových, sa postupom času premenilo na globálneho lídra na trhu kaderníckych pomôcok. Dnes produkty tejto rodinnej firmy nájdete v tých najprestížnejších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.
História značky Olivia Garden je príbehom o neustálom hľadaní dokonalosti. Zakladatelia od počiatku verili, že kaderníci si zaslúžia nástroje, ktoré budú nielen funkčné, ale aj ergonomické a šetrné k vlasom. A tak sa značka vyvinula od prvých paroch a príčeskov v roku 1968, cez revolučné laky bez hnacích plynov až do dnešnej absolútnej špičky v segmente profesionálnych kief, nožníc a kaderníckych doplnkov.
Zobraziť viac| PRE: | Super malý hřeben s kančími a umělými štětinami Vhodný i nakupování Oceňuji skladnost do kabelky - složitelný, ideál na cesty Masíruje pokožku hlavy |
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Tovar bol doručený presne podľa dohody |
| PRE: | Mám veľmi dobre skúsenosti. Rýchle dodanie tovaru . Vždy kvalitne zabalený tovar , nikdy neprišiel poškodený . Môžem len ďalej odporúčať . |
| PRE: | Všetko super ,rýchle dodanie ,super tovar |