Obj.číslo: 22721
Značka: Olivia Garden
Model: ID2026
GTIN (EAN): 5414343020260
Dostupnosť: ihneď k odberu
Priemer kefy: 45 mm
Profesionálna guľatá kefa na vlasy Olivia Garden Expert Speed Ceramic + Ion Thermal má extra dlhé telo (15cm), ktoré urýchľuje o 25 % dobu sušenia. Turmalín-iónová technológia zabraňuje vysušovaniu vlasov, nedochádza k vysychaniu vlasového vlákna, vlasy sú lesklé a zdravšie. Ionizované kefy ponúkajú najlepšiu ochranu, najmä na časté sušenie vlasov ... viac »
| Cena s DPH : | 20,63 € | |
| Cena bez DPH : | 17,05 € | |
| Cena pre profesionálov : | 20,21 € | |
Profesionálna guľatá kefa na vlasy Olivia Garden Expert Speed Ceramic + Ion Thermal má extra dlhé telo (15cm), ktoré urýchľuje o 25 % dobu sušenia. Turmalín-iónová technológia zabraňuje vysušovaniu vlasov, nedochádza k vysychaniu vlasového vlákna, vlasy sú lesklé a zdravšie. Ionizované kefy ponúkajú najlepšiu ochranu, najmä na časté sušenie vlasov alebo pri všetkých tepelných úpravách vlasov. Kefa má dierované telo, ktoré zaisťuje plynulý prietok horúceho vzduchu pri fénovaní. Tieto špeciálne otvory umožňujú rýchlejšie prúdenie vzduchu a tým je kratšia doba schnutia. Ergonomická rukoväť z protišmykového materiálu uľahčuje fúkanie vlasov a vyberateľný hrot umožňuje ľahšie rozdeľovanie vlasov do sekcií.
Farba: šedo-biela
Priemer: 45 mm
Priemer vrátane štetín: 60 mm
Technológie:
Turmalín-iónová technológia - zabraňuje vysušovaniu vlasov, nedochádza k vysychaniu vlasového vlákna, vlasy sú lesklé a zdravšie.
Vlastnosti:
- profesionálna guľatá kefa na vlasy
- keramické telo kefy
- extra dlhé telo kefy (15 cm)
- o 25 % kratšia doba sušenia
- veľké vetracie otvory
- veľmi rýchly styling
- turmalín-iónová technológia
- antistatické nylonové štetiny
- ergonomická rukoväť
- vyberateľný hrot
| Dĺžka tela kefy: | 130 mm |
| Farba: | biela , sivá |
| Hmotnosť balenia: | 0.102 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.097 kg |
| Materiál kefy: | plast |
| Priemer kefy bez štetín: | 45 mm |
| Priemer kefy so štetinami: | 60 mm |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 6 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 6 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 28 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 6 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 6 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 28 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Tvar kefy: | guľatý |
| Typ kefy: | fúkacia |
| Typ štetín: | nylonové |
| Vlastnosti kefy: | antistatická, ergonomický tvar, predĺžené telo, vyberateľný hrot |
| Okrúhla kefa s nylonovými štetinami Olivia Garden Expert Priemer kefy: 25 mm − ID2024 |
| Skladom 20 a viac ks | 17,46 € |
| Okrúhla kefa s nylonovými štetinami Olivia Garden Expert Priemer kefy: 35 mm − ID2025 |
| Skladom 20 a viac ks | 18,29 € |
| Okrúhla kefa s nylonovými štetinami Olivia Garden Expert Priemer kefy: 55 mm − ID2027 |
| Skladom 20 a viac ks | 22,29 € |
| Okrúhla kefa s nylonovými štetinami Olivia Garden Expert Priemer kefy: 65 mm − ID2028 |
| Skladom 20 a viac ks | 26,63 € |
Objavte svet Olivia Garden - profesionálnej značky, ktorá už viac ako pol storočia mení spôsob, akým sa staráme o svoje vlasy. To, čo začalo v roku 1967 v belgickom Ličge ako odvážny sen manželov Jeana a Micheline Rennetteových, sa postupom času premenilo na globálneho lídra na trhu kaderníckych pomôcok. Dnes produkty tejto rodinnej firmy nájdete v tých najprestížnejších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.
História značky Olivia Garden je príbehom o neustálom hľadaní dokonalosti. Zakladatelia od počiatku verili, že kaderníci si zaslúžia nástroje, ktoré budú nielen funkčné, ale aj ergonomické a šetrné k vlasom. A tak sa značka vyvinula od prvých paroch a príčeskov v roku 1968, cez revolučné laky bez hnacích plynov až do dnešnej absolútnej špičky v segmente profesionálnych kief, nožníc a kaderníckych doplnkov.
Zobraziť viac
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Super rychle |
| PRE: | skvelá komunikácia,rýchle doručenie ,široký sortiment |
| PRE: | Veľmi rýchle dodanie spoľahlivé balenie produktov |