Obj.číslo: 20635
Značka: Olivia Garden
Model: 2022TUR
GTIN (EAN): 5414343017468
Dostupnosť: nie je v ponuke
Farba: tyrkysová
Plochá kefa na rozčesávanie vlasov Olivia Garden Holiday má zaoblené telo, vďaka ktorému perfektne kopíruje tvar vlasovej pokožky a bráni tak jej podráždeniu. Vďaka zdvojeným nylonovým štetinám kefa vlasy perfektne rozčeše a guličky na koncoch štetín masírujú pokožku hlavy. Kefa je vhodná na rozčesávanie všetkých typov vlasov. Farba: tyrkysová Roz... viac »
Plochá kefa na rozčesávanie vlasov Olivia Garden Holiday má zaoblené telo, vďaka ktorému perfektne kopíruje tvar vlasovej pokožky a bráni tak jej podráždeniu. Vďaka zdvojeným nylonovým štetinám kefa vlasy perfektne rozčeše a guličky na koncoch štetín masírujú pokožku hlavy. Kefa je vhodná na rozčesávanie všetkých typov vlasov.
Farba: tyrkysová
Rozmer: 20 x 5,5 x 2 cm
Výška štetín: 16 mm
Vlastnosti:
- kefa na rozčesávanie vlasov
- elegantný design
- zahnuté telo kopíruje pokožku hlavy
- na rozčesávanie všetkých typov vlasov
- štetiny zakončené guličkami
| Dĺžka tela kefy: | 108 mm |
| Farba: | tyrkysová |
| Hmotnosť balenia: | 0.044 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.042 kg |
| Materiál kefy: | plast |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 2 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 5.5 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 20 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 2 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 5.5 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 20 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Tvar kefy: | plochý |
| Typ kefy: | plochá, rozčesávacia |
| Typ štetín: | nylonové s guličkou |
| Vlastnosti kefy: | pre deti, na mokré vlasy |
| Kefa Olivia Garden Holiday Farba: fialová |
| Skladom 20 a viac ks | 3,71 € |
| Kefa Olivia Garden Holiday Farba: ľadovo ružová |
| Skladom 20 a viac ks | 3,29 € |
| Kefa Olivia Garden Holiday Farba: metalická ružová |
| Skladom 20 a viac ks | 3,29 € |
| Kefa Olivia Garden Holiday Farba: strieborná − 2025SIL |
| Skladom 20 a viac ks | 3,29 € |
Objavte svet Olivia Garden - profesionálnej značky, ktorá už viac ako pol storočia mení spôsob, akým sa staráme o svoje vlasy. To, čo začalo v roku 1967 v belgickom Ličge ako odvážny sen manželov Jeana a Micheline Rennetteových, sa postupom času premenilo na globálneho lídra na trhu kaderníckych pomôcok. Dnes produkty tejto rodinnej firmy nájdete v tých najprestížnejších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.
História značky Olivia Garden je príbehom o neustálom hľadaní dokonalosti. Zakladatelia od počiatku verili, že kaderníci si zaslúžia nástroje, ktoré budú nielen funkčné, ale aj ergonomické a šetrné k vlasom. A tak sa značka vyvinula od prvých paroch a príčeskov v roku 1968, cez revolučné laky bez hnacích plynov až do dnešnej absolútnej špičky v segmente profesionálnych kief, nožníc a kaderníckych doplnkov.
Zobraziť viac| PRE: | Kvalitní výrobek. |
| PRE: | Menšie rozmery šikovná aj do kabelky,perfektné premasíruje pokožku hlavy Žiadne |
| PRE: | Na moju kvalitu vlasov výborná |
| Proti: | Žiadna |
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | rýchlosť |