Suchý texturačný sprej Subrina Professional Style Finish Dry Texture Spray - 300 ml [061128]

Suchý texturačný sprej Subrina Professional Style Finish Dry Texture Spray - 300 ml
Subrina Professional

Obj.číslo: 28412

Značka: Subrina Professional

Model: 061128

GTIN (EAN): 4260729230362

Dostupnosť: ihneď k odberu

Typ: suchý texturačný sprej - 300 ml

Profesionálny sprej Subrina Professional Style Finish Dry Texture Spray je ideálnym produktom pre suchú úpravu vlasov, ktoré získajú okamžitý objem, textúru a ležérny rozcuch. Jeho ľahké zloženie nezatěžuje vlasy, zabezpečuje prirodzenú fixáciu s matným vzhľadom a zároveň absorbuje prebytočnú mastnotu. Vďaka tomu je ideálny pre jemné, splihnuté ale... viac »


Cena s DPH : 13,71 €
Cena bez DPH : 11,33 €
Cena pre profesionálov : 12,88 €

Skladom 11 ks
  ks 

Vytlačiť Pridať do obľúbených

Profesionálny sprej Subrina Professional Style Finish Dry Texture Spray je ideálnym produktom pre suchú úpravu vlasov, ktoré získajú okamžitý objem, textúru a ležérny rozcuch. Jeho ľahké zloženie nezatěžuje vlasy, zabezpečuje prirodzenú fixáciu s matným vzhľadom a zároveň absorbuje prebytočnú mastnotu. Vďaka tomu je ideálny pre jemné, splihnuté alebo rýchlo sa mastniace vlasy. Sprej je skvelou voľbou aj pri tvorbe copov a štruktúrovaných účesov, pretože vlasom dodáva potrebnú priľnavosť a zabraňuje ich kĺzaniu. Nelepí a nezanecháva vo vlasoch žiadne zvyšky, takže účes pôsobí vždy čisto a prirodzene. Na rozdiel od laku na vlasy sa používa už v priebehu stylingu - jednotlivé partie vlasov sa nadvihnú a sprej sa aplikuje pod ne, aby účes získal požadovaný objem a tvar.

Balenie:
300 ml
Fixácia: 2/4 (stredná)

Vlastnosti:
- suchý texturizačný sprej
- dodáva vlasom textúru a objem
- ľahké nezatěžujúce zloženie
- vytvára ľahko matný vzhľad
- absorbuje mastnotu
- nezanecháva viditeľné zvyšky
- nelepí
- vhodný pri tvorbe štruktúrovaných účesov
- ideálny pre jemné, splihnuté a mastné vlasy

Aplikácia:

1. Dôkladne pretrepte.
2. Nastříkajte ku korienkom a do dĺžok suchých vlasov zo vzdialenosti 20-25 cm.
3. Vlasy upravte podľa potreby.

QR kód Suchý texturačný sprej Subrina Professional Style Finish Dry Texture Spray - 300 ml
Rozmer balenia - hĺbka: 5.3 cm
Rozmer balenia - šírka: 5.3 cm
Rozmer balenia - výška: 22.4 cm
Rozmer produktu - hĺbka: 5.3 cm
Rozmer produktu - šírka: 5.3 cm
Rozmer produktu - výška: 22.4 cm
Stav tovaru: nový
Stylingový rad Subrina Professional Style - gél na vlasy s extra silnou fixáciou - 150 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: gél na vlasy s extra silnou fixáciou - 150 ml  −  060224
Skladom 20 a viac ks8,54 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - gél na vlasy s extra silnou fixáciou - 25 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: gél na vlasy s extra silnou fixáciou - 25 ml  −  060235
Skladom posledných 12 ks2,42 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - krém na vlasy s extra silnou fixáciou - 150 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: krém na vlasy s extra silnou fixáciou - 150 ml  −  060225
Skladom 6 ks9,38 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - krém na vlnité vlasy - 150 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: krém na vlnité vlasy - 150 ml  −  060213
Skladom 20 a viac ks10,13 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - krém na vlnité vlasy - 25 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: krém na vlnité vlasy - 25 ml  −  060236
Skladom 20 a viac ks2,42 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - lak na vlasy s extrémnou fixáciou - 500 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: lak na vlasy s extrémnou fixáciou - 500 ml  −  060975
Skladom 14 ks12,04 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - lak na vlasy s flexibilnou fixáciou - 500 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: lak na vlasy s flexibilnou fixáciou - 500 ml  −  061073
Skladom 17 ks11,88 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - lak na vlasy s veľmi silnou fixáciou - 500 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: lak na vlasy s veľmi silnou fixáciou - 500 ml  −  060231
Skladom 20 a viac ks12,04 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - objemová pena - 300 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: objemová pena - 300 ml  −  060771
Skladom 17 ks9,13 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - púder pre objem - 10 g Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: púder pre objem - 10 g  −  060226
Skladom 20 a viac ks10,25 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - slaný textúrizačný sprej - 150 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: slaný textúrizačný sprej - 150 ml  −  060219
Skladom 12 ks9,58 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - sprej na lesk vlasov - 300 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: sprej na lesk vlasov - 300 ml  −  060227
Skladom 18 ks15,21 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - sprej na vlasy s veľmi silnou fixáciou - 150 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: sprej na vlasy s veľmi silnou fixáciou - 150 ml  −  060228
Skladom 15 ks7,46 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - sprej pre definíciu vĺn - 150 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: sprej pre definíciu vĺn - 150 ml  −  060216
Skladom 3 ks5,63 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - sprej pre objem - 150 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: sprej pre objem - 150 ml  −  060212
Skladom 20 a viac ks8,29 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - sprej pre objem od korienkov - 150 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: sprej pre objem od korienkov - 150 ml  −  060215
Skladom 20 a viac ks8,96 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - sprej s veľmi silnou fixáciou - 1000 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: sprej s veľmi silnou fixáciou - 1000 ml  −  060229
Skladom posledných 9 ks19,38 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - suchý šampón - 200 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: suchý šampón - 200 ml  −  060770
Skladom 20 a viac ks8,54 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - tužiace mlieko - 1000 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: tužiace mlieko - 1000 ml  −  060217
Skladom 20 a viac ks11,79 €
Stylingový rad Subrina Professional Style - uhladzujúci krém - 150 ml Stylingový rad Subrina Professional Style
Typ: uhladzujúci krém - 150 ml  −  060214
Skladom 20 a viac ks10,33 €

Značka Subrina Professional

Subrina Professional

História značky Subrina Professional sa začala písať už začiatkom 20. storočia, k nám sa táto značka dostala v roku 2000. Profesionálnu vlasovú kozmetiku vyvíja a vyrába táto slovinská značka od roku 1946. Subrina Professional je určená predovšetkým pre profesionálov, avšak používať ju môže ktokoľvek, kto má záujem o kvalitnú vlasovú kozmetiku a nie je mu starostlivosť o jeho vlasy ľahostajná.

Zobraziť viac 
Výrobca/dovozca: ILIRIJA d.o.o., Tržaška cesta 40, 1001 Ljubljana, Slovenia, info@subrinaprofessional.com


Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si objednali tiež:

5,67 €

Jednorazová pláštenka na farbenie Eko-Higiena - 50 ks

Skladom 20 a viac bal.
Pridať do obľúbených
4,96 €

Dezinfekcia nástrojov a plôch s rozprašovačom Amoena Lavosept - trnka - 500 ml

Skladom 20 a viac ks
Pridať do obľúbených
112,08 €  + DOPRAVA ZADARMO 

Sada kaderníckych nožníc 5,75 "a efilačných nožníc 6,35" Olivia Garden SilkCut Pro Matt Black

Skladom 20 a viac ks
Pridať do obľúbených
18,13 €

Hydratačný kondicionér Subrina Professional Care Hydro Conditioner - 1000 ml

Skladom 20 a viac ks
Pridať do obľúbených
-15%
  Akcia do 31.07.
Zobraziť Viacúčelová váha Sencor SKS 5038BL - ružová, max. 5000 g  
12,33 € 14,54 €

Viacúčelová váha Sencor SKS 5038BL - ružová, max. 5000 g

Skladom 20 a viac ks
Pridať do obľúbených
79,13 €  + DOPRAVA ZADARMO 

Profesionálny kontúrovací strojček na vlasy Supreme Trimmer Vader Lite ST3700/G - tmavo zelený

Skladom 1 ks
Pridať do obľúbených

Prečo nakúpiť u nás?

Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.

Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.

Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!

Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.

100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!

Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.

Overené zákazníkmi

Overené zákazníkmi Kompletné hodnotenie
Overený zákazník03. 06. 2026
 Rýchle dodanie,asi najrýchlejšie aké som mala. “ 5.0 z 5
Overený zákazník14. 03. 2026
 Spokojnosť “
PRE:  Výber tovaru
 5.0 z 5
Overený zákazník08. 09. 2025
 Som max spokojny s eshopom , Tovar doruceny rychle a komunikacia na pro urovni “
PRE:  Super rychle
 5.0 z 5
Overený zákazník17. 02. 2026
PRE:  spokojnosť cena aj dodanie
 5.0 z 5

Najnovšie články

TOP značky

Všetky značky
  • Kérastase Paris
  • L’Oréal Professionnel
  • Subrina Professional
  • WAHL