Obj.číslo: 29687
Značka: BaByliss Pro
Model: BAB2490E
GTIN (EAN): 3030050200232
Dostupnosť: ihneď k odberu
Priemer: 13 mm
Profesionálna kulma na vlasy BaByliss Pro Curling Tong BAB2490E s priemerom 13 mm je ideálnym nástrojom na vytváranie jemných, precízne definovaných kučier. Jej výhrevné teleso disponuje keramickým povrchom so špeciálnou úpravou Black Oxide, ktorá umožňuje hladký sklz vlasov, minimalizuje ich poškodenie a vyniká vysokou odolnosťou proti poškriabani... viac »
| Cena s DPH : | 85,38 € | |
| Cena bez DPH : | 70,56 € | |
| Cena pre profesionálov : | 83,67 € | |
Profesionálna kulma na vlasy BaByliss Pro Curling Tong BAB2490E s priemerom 13 mm je ideálnym nástrojom na vytváranie jemných, precízne definovaných kučier. Jej výhrevné teleso disponuje keramickým povrchom so špeciálnou úpravou Black Oxide, ktorá umožňuje hladký sklz vlasov, minimalizuje ich poškodenie a vyniká vysokou odolnosťou proti poškriabaniu. Vďaka pokročilej technológii Advanced Heat Technology sa prístroj nahreje iba za 25 sekúnd a následne udržuje stabilnú, rovnomernú teplotu po celej svojej dĺžke. Nastaviteľná teplota v piatich krokoch od 140 °C do 200 °C umožňuje optimálne zahriatie pre všetky typy vlasov, od jemných po silné. Funkcia zámku teploty chráni nastavenú teplotu pred nechcenou zmenou počas úpravy vlasov, otočný 2,8 metrový kábel zaručuje maximálne pohodlie. Z hľadiska bezpečnosti je kulma vybavená automatickým vypnutím po 60 minútach nepoužívania, chladnou špičkou na bezpečné držanie a stojanom na odkladanie. Súčasťou balenia je tepelne odolná odkladacia podložka, ktorá uľahčuje manipuláciu a zaisťuje bezpečné odkladanie počas použitia.
Farba: čierna
Priemer: 13 mm
Dĺžka výhrevného telesa: 16 cm
Technológia:
Black Oxide keramický povrch - poskytuje hladké kĺzanie vlasov, minimalizuje ich poškodenie a zároveň zaisťuje optimálny prenos tepla a vysokú odolnosť proti poškriabaniu a opotrebovaniu
Advanced Heat Technology - rýchlo dosiahne nastavenú teplotu a udržuje ju rovnomerne po celej dĺžke výhrevného telesa
Vlastnosti:
- profesionálna kulma na vlasy
- priemer výhrevného telesa 13 mm
- na vytváranie veľmi jemných vĺn a precíznych kučier
- keramické výhrevné teleso
- zaisťuje hladký sklz vlasov
- vysoká odolnosť proti poškriabaniu
- rýchle nahriatie počas 25 sekúnd
- udržuje stabilnú a rovnomernú teplotu
- nastaviteľná teplota v piatich krokoch (140 °C, 160 °C, 180 °C, 190 °C a 200 °C)
- pre všetky typy vlasov od jemných až po silné
- funkcia zámku teploty
- chladná špička
- odkladací stojanček
- funkcia automatického vypnutia
- otočný kábel
Balenie obsahuje:
- tepelne odolná odkladacia podložka
- ochranná rukavica proti popáleniu
| Dĺžka kábla: | 2.8 m |
| Doba nahriatie: | 25 s |
| Farba: | čierna |
| Frekvencia striedavého prúdu: | 50-60 Hz |
| Funkcie kulmy: | automatické vypnutie, chladná špička, odkladacia opierka, otočný kábel, so štipcom |
| Hmotnosť balenia: | 0.972 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.172 kg |
| Maximálna teplota: | 200 °C |
| Nastaviteľná teplota: | 140-200 °C |
| Povrch nahrievacej plochy: | keramický |
| Priemer vykurovacieho telesa: | 13 mm |
| Príslušenstvo: | tepluvzdorná podložka, tepluvzdorná rukavica |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 10.8 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 46 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 16 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 2.8 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 38 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 4.4 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Typ kulmy: | klasická |
| Typ napájania: | sieťové |
| Vstupné napätie: | 100-240 V |
| Výkon: | 78 W |
| Profesionálna kulma na vlasy BaByliss Pro Curling Tong Priemer: 16 mm − BAB2491E |
| Skladom 2 ks + DOPRAVA ZADARMO | 85,38 € |
| Profesionálna kulma na vlasy BaByliss Pro Curling Tong Priemer: 19 mm − BAB2492E |
| Skladom 2 ks + DOPRAVA ZADARMO | 89,54 € |
BaByliss PRO je úspešná francúzska značka, ktorá ponúka špičkové produkty v starostlivosti o vlasy po celom svete. Špecializuje sa predovšetkým na profesionálne fény, kulmy, žehličky na vlasy a zastrihávače vlasov a fúzov. BaByliss PRO ponúka produkty nielen pre profesionálov, ale aj pre náročnejších užívateľov vyžadujúcich prvotriednu kvalitu. Inovatívne prístroje Babyliss PRO sú veľmi účinné, maximálne výkonné a neuveriteľne šetrné k vlasom. Vďaka svojim perfektným vlastnostiam majú produkty obrovský úspech v Európe a našli si svojich spokojných zákazníkov po celom svete. Exkluzívny dizajn je len čerešničkou na torte. Nechajte sa okúzliť skvelými schopnosťami prístrojov od značky Babyliss PRO a doprajte si perfektnú starostlivosť o svoje vlasy.
Zobraziť viac
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Rýchla reakcia, skoré vybavenie objednávky |
| PRE: | Rýchlosť vybavenia objednávky a takisto rýchle dodanie tovaru |