Gumička Invisibobble Sprunchia Power All Stars Match Point dodá Vášmu účesu ten pravý šmrnc a je ideálnym riešením pre husté vlasy alebo pre tých, ktorí žijú aktívnym životným štýlom a potrebujú pevné držanie účesu. Pod látkovým povrchom je schovaná špirálová gumička, ktorá nezanecháva vo vlasoch stopy a vlasy pevne drží bez vzniku bolesti alebo ne... viac »
| Cena s DPH : | 7,13 € | |
| Cena bez DPH : | 5,89 € | |
| Cena pre profesionálov : | 6,96 € | |
Gumička Invisibobble Sprunchia Power All Stars Match Point dodá Vášmu účesu ten pravý šmrnc a je ideálnym riešením pre husté vlasy alebo pre tých, ktorí žijú aktívnym životným štýlom a potrebujú pevné držanie účesu. Pod látkovým povrchom je schovaná špirálová gumička, ktorá nezanecháva vo vlasoch stopy a vlasy pevne drží bez vzniku bolesti alebo nepríjemného ťahania. Je tak vhodná na každodenné a celodenné nosenie. Špirálová gumička je vyrobená z odolného plastového materiálu, ktorý gumičku drží v jej pôvodnom tvare.
Farba: biela s modrým lemovaním
Technológie:
HAIRLOVETECH™ - vďaka špirálovému tvaru a materiálu gumička nezanecháva vo vlasoch stopy, vlasy nepoškodzuje a umožňuje celodenné nosenie bez bolesti a ťahania
Vlastnosti:
- ozdobná gumička do vlasov
- elegantný design
- látkový povrch
- špirálová gumička vo vnútri
- nezanecháva stopy vo vlasoch
- minimalizuje poškodenie vlasu
- vlasy pevne držia
- celodenné nosenie bez bolesti a ťahanie
- skvelý doplnok do vlasov či na zápästie
- odolná
| Rozmer balenia - hĺbka: | 2.5 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 7.4 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 8.9 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 1 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 10 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 10 cm |
| Stav tovaru: | nový |
Invisibobble sú vlasové gumičky novej generácie. Ich unikátny špirálový dizajn pripomínajúci telefónnu šnúru má niekoľko funkcií. Táto gumička bola navrhnutá pre ženy, ktoré už nechcú, aby sa ich vlasy zacuchávaly a bolo s vlasmi nešetrne zaobchádzané dôsledku zle zvolených doplnkov do vlasov. Gumička Invisibobble je navrhnutá tak, aby jej použitie vydržalo celý deň a vlasy boli pevne ukotvené, ale pritom neboli extrémne stiahnuté, nezanecháva na vlasoch žiadny otlak. Všetky gumičky Invisibobble sú vyrobené z antialergického materiálu a sú vhodné pre každého, či už ako unikátna gumička do vlasov alebo štýlový náramok. Invisibobble Vás natoľko zaujme, že už sa nebude chcieť vrátiť k iným gumičkám do vlasov.
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Super rýchle doručenie Kvalitné vyrobky |
| PRE: | podrobný opis tovaru podrobné informácie o zásielke rýchle doručenie tovaru |
| PRE: | Veľmi skoré doručenie, balík prišiel v poriadku. Bola som spokojná, určite odporúčam. |