Stojan na kefy Varis je skvelým pomocníkom na vystavenie kief vo vašom kaderníckom salóne. Stojan je určený na vystavenie všetkých typov kief Varis, k čomu slúžia odnímateľné držiaky pre jednotlivé kefy. Každý držiak je označený konkrétnym typom kefy. Stojan si tak môžete ľubovoľne prispôsobiť. Vďaka možnosti otáčania stojana sú kefy ľahko prístupn... viac »
| Cena s DPH : | 74,54 € | |
| Cena bez DPH : | 61,60 € | |
| Cena pre profesionálov : | 67,08 € | |
Stojan na kefy Varis je skvelým pomocníkom na vystavenie kief vo vašom kaderníckom salóne. Stojan je určený na vystavenie všetkých typov kief Varis, k čomu slúžia odnímateľné držiaky pre jednotlivé kefy. Každý držiak je označený konkrétnym typom kefy. Stojan si tak môžete ľubovoľne prispôsobiť. Vďaka možnosti otáčania stojana sú kefy ľahko prístupné zo všetkých strán. Moderný a minimalistický design skvele doplní priestor vášho salónu.
Farba: čierna
Rozmery: 46 x 22,5 cm
Vlastnosti:
- otočný stojan na kefy
- pre všetky typy kief Varis
- nastaviteľné držiaky s označením typu kefy
- možnosť prispôsobenia rozmiestnenia držiakov
- moderný minimalistický design
Upozornenie: Kefy nie sú súčasťou balenia!
| Farba: | čierna |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 23.5 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 23.5 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 46 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 22.5 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 22.5 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 46 cm |
Značka Varis je synonymom pre profesionálne stylingové nástroje navrhnuté s ohľadom na potreby profesionálov. Ich vznik je spojený s túžbou využiť kreatívnu energiu štylistov a inšpirovať sa remeslom a kreativitou majstrov stylingu.
Kolekcia profesionálnych nástrojov Varis je vytvorená s využitím najmodernejšej technológie a empatie k potrebám štylistov Značka Varis si zakladá na detailoch, pretože vie, že práve tie môžu urobiť veľký rozdiel v práci štylistov.
Každý produkt značky Varis je starostlivo navrhnutý tak, aby poskytoval bezchybné výsledky. Jeho intuitívny design spĺňa potreby stylistov a rieši každý detail stylingového procesu, čo vedie k maximálnej spokojnosti a efektivite pri práci.
Značka Varis prináša profesionálne stylingové nástroje, ktoré sú nielen funkčné, ale aj inšpiratívne a prínosné pre kreatívny proces.
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Expresné doručenie (hneď na druhý deň ) |
| PRE: | Rýchle dodanie |