Obj.číslo: 16642
Značka: Olivia Garden
Model: ECO34
GTIN (EAN): 5414343013040
Dostupnosť: ihneď k odberu
Priemer: 34 mm
Typ: guľatý - 34 mm
Profesionálna fúkacia kefa na vlasy Olivia Garden Ceramic + Ion NanoThermic Eclipse s priemerom 34 mm je šetrná k vlasom aj vlasovej pokožke. Kefa má funkciu Turmaline Ion, vďaka ktorej zabraňuje elektrizovaniu vlasov a dodáva im lesk. Kefa disponuje aj antibakteriálnou ochranou. Vďaka ergonomickému tvaru rukoväte sa kefa veľmi pohodlne drží v ruke... viac »
| Cena s DPH : | 15,79 € | |
| Cena bez DPH : | 13,05 € | |
| Cena pre profesionálov : | 15,48 € | |
Profesionálna fúkacia kefa na vlasy Olivia Garden Ceramic + Ion NanoThermic Eclipse s priemerom 34 mm je šetrná k vlasom aj vlasovej pokožke. Kefa má funkciu Turmaline Ion, vďaka ktorej zabraňuje elektrizovaniu vlasov a dodáva im lesk. Kefa disponuje aj antibakteriálnou ochranou. Vďaka ergonomickému tvaru rukoväte sa kefa veľmi pohodlne drží v ruke a praktická je tiež vyberateľný hrotník na oddeľovanie prameňov.
Priemer: 34 mm
Priemer vrátane štetín: 45 mm
Farba: čierna/strieborná
Vlastnosti:
- profesionálna fúkacia kefa
- keramické telo s ionizovaným povrchom
- zamedzuje pôsobeniu statickej elektriny a poletovaniu vlasov
- dodáva vlasom lesk
- antibakteriálna ochrana
- ergonomický tvar rukoväte
- vyberateľný hrotník na oddeľovanie prameňov
| Dĺžka tela kefy: | 98 mm |
| Farba: | čierna , strieborná |
| Hmotnosť balenia: | 0.084 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.082 kg |
| Materiál kefy: | plast |
| Priemer kefy bez štetín: | 34 mm |
| Priemer kefy so štetinami: | 45 mm |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 4.5 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 4.5 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 26.5 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 4.5 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 4.5 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 26.5 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Tvar kefy: | guľatý |
| Typ kefy: | fúkacia |
| Typ štetín: | nylonové |
| Vlastnosti kefy: | antistatická, ergonomický tvar, vyberateľný hrot |
| Okrúhla kefa Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Eclipse Priemer: 54 mm − ECO54 |
| Skladom posledný 1 ks | 19,79 € |
| Rad Olivia Garden Eclipse Typ: darčeková sada 3 okrúhlych kief - 34 mm, 44 mm a 54 mm |
| Skladom posledných 8 ks | 32,92 € |
| Rad Olivia Garden Eclipse Typ: guľatý - 54 mm − ECO54 |
| Skladom posledný 1 ks | 19,79 € |
Objavte svet Olivia Garden - profesionálnej značky, ktorá už viac ako pol storočia mení spôsob, akým sa staráme o svoje vlasy. To, čo začalo v roku 1967 v belgickom Ličge ako odvážny sen manželov Jeana a Micheline Rennetteových, sa postupom času premenilo na globálneho lídra na trhu kaderníckych pomôcok. Dnes produkty tejto rodinnej firmy nájdete v tých najprestížnejších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.
História značky Olivia Garden je príbehom o neustálom hľadaní dokonalosti. Zakladatelia od počiatku verili, že kaderníci si zaslúžia nástroje, ktoré budú nielen funkčné, ale aj ergonomické a šetrné k vlasom. A tak sa značka vyvinula od prvých paroch a príčeskov v roku 1968, cez revolučné laky bez hnacích plynov až do dnešnej absolútnej špičky v segmente profesionálnych kief, nožníc a kaderníckych doplnkov.
Zobraziť viac
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Veľmi rýchle dodanie, kvalitný tovar |
| PRE: | Absolútne najrýchlejšie dodanie tovaru. Perfektná komunikácia. Všetko super. |