Obj.číslo: 21944
Značka: Olivia Garden
Model: EH-TH34
GTIN (EAN): 5414343015778
Dostupnosť: ihneď k odberu
Priemer kefy: 34 mm
Olivia Garden EcoHair Professional Bamboo Brush Thermal je inovatívna guľatá fúkacia kefa. Telo kefy je vyrobené výhradne z bambusu, ktorý predstavuje 100% obnoviteľný biologicky rozložiteľný zdroj, ktorý prispieva k znižovaniu odlesňovania pralesov a tým udržuje prirodzený ekosystém v rovnováhe. Výhodou tohto materiálu je aj to, že je pevný a odol... viac »
| Cena s DPH : | 12,04 € | |
| Cena bez DPH : | 9,95 € | |
| Cena pre profesionálov : | 11,80 € | |
Olivia Garden EcoHair Professional Bamboo Brush Thermal je inovatívna guľatá fúkacia kefa. Telo kefy je vyrobené výhradne z bambusu, ktorý predstavuje 100% obnoviteľný biologicky rozložiteľný zdroj, ktorý prispieva k znižovaniu odlesňovania pralesov a tým udržuje prirodzený ekosystém v rovnováhe. Výhodou tohto materiálu je aj to, že je pevný a odolný, ale pritom veľmi ľahký. Rukoväť kefy má ergonomický tvar a jednoduchú manipuláciu zaručujú protišmykové vryty. Maximálne využitie tepla zaisťuje keramické telo kefy. Samotné fúkanie je tak oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Kefa tiež ponúka vďaka ionickým štetinám redukciu nežiaduceho poletovania vlasov. Tento typ štetín súčasne tiež napomáha udržať hydratáciu vo vlasovej kutikule. Kefa sa tak ľahko stane nepostrádateľným pomocníkom.
Celková dĺžka kefy: 26 cm
Priemer: 34 mm
Priemer vrátane štetín: 49 mm
Dĺžka rukoväte: 13,5 cm
Materiál rukoväte: bambus
Vlastnosti:
- okrúhla fúkacia kefa
- ekologické telo kefy
- pevná a odolná
- veľmi ľahká
- ergonomický tvar rukoväte
- ľahká manipulácia
- protišmykové vryty
- keramické telo
- jednoduché a rýchle fúkanie
- ionické štetiny
- antistatický efekt
- napomáha udržať hydratáciu vo vlasovej kutikule
| Dĺžka tela kefy: | 100 mm |
| Farba: | strieborná , krémová |
| Hmotnosť balenia: | 0.09 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.088 kg |
| Materiál kefy: | drevo |
| Priemer kefy bez štetín: | 34 mm |
| Priemer kefy so štetinami: | 49 mm |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 4.9 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 4.9 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 26 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 4.9 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 4.9 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 26 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Tvar kefy: | guľatý |
| Typ kefy: | fúkacia |
| Typ štetín: | nylonové |
| Vlastnosti kefy: | antistatická, ergonomický tvar |
Objavte svet Olivia Garden - profesionálnej značky, ktorá už viac ako pol storočia mení spôsob, akým sa staráme o svoje vlasy. To, čo začalo v roku 1967 v belgickom Ličge ako odvážny sen manželov Jeana a Micheline Rennetteových, sa postupom času premenilo na globálneho lídra na trhu kaderníckych pomôcok. Dnes produkty tejto rodinnej firmy nájdete v tých najprestížnejších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.
História značky Olivia Garden je príbehom o neustálom hľadaní dokonalosti. Zakladatelia od počiatku verili, že kaderníci si zaslúžia nástroje, ktoré budú nielen funkčné, ale aj ergonomické a šetrné k vlasom. A tak sa značka vyvinula od prvých paroch a príčeskov v roku 1968, cez revolučné laky bez hnacích plynov až do dnešnej absolútnej špičky v segmente profesionálnych kief, nožníc a kaderníckych doplnkov.
Zobraziť viac
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | objednať z domu |
| PRE: | 100% kvalita Rýchle dodanie Odporučam |