Obojstranné kozmetické oválne zrkadlo Duko 1026 so stojanom je praktický pomocník, ktorý si rýchlo nájde miesto na každom toaletnom stolíku aj v kúpeľni. Vďaka obojstrannému prevedeniu ponúka klasický pohľad pre bežnú úpravu vzhľadu na jednej strane a zároveň trojnásobné zväčšenie pre precíznu detailnú prácu ideálnu pri líčení, úprave obočia alebo ... viac »
| Cena s DPH : | 5,21 € | |
| Cena bez DPH : | 4,30 € | |
| Cena pre profesionálov : | 5,08 € | |
Obojstranné kozmetické oválne zrkadlo Duko 1026 so stojanom je praktický pomocník, ktorý si rýchlo nájde miesto na každom toaletnom stolíku aj v kúpeľni. Vďaka obojstrannému prevedeniu ponúka klasický pohľad pre bežnú úpravu vzhľadu na jednej strane a zároveň trojnásobné zväčšenie pre precíznu detailnú prácu ideálnu pri líčení, úprave obočia alebo starostlivosti o pleť na strane druhej. Zrkadlo o priemere 15,8 cm disponuje stabilnou konštrukciou, ktorá zabezpečuje, že bude držať v nastavenom uhle a ľahko si ho prispôsobíte presne podľa potreby. Je vyrobené z odolného polypropylénu, je ľahké, ale zároveň dostatočne pevné pre každodenné používanie aj časté prenášanie. Celý dizajn je navyše ladený do jemnej pastelovej ružovej farby, ktorá dodáva zrkadlu elegantný a moderný vzhľad.
Farba: ružová
Priemer zrkadlovej plochy: 15,8 cm
Priemer celého zrkadla: 17,8 cm
Výška zrkadla: 19 cm
Vlastnosti:
- oválne kozmetické zrkadlo
- ideálne pre líčenie, úpravu obočia alebo starostlivosť o pleť
- obojstranné prevedenie
- jedna strana klasické zobrazenie
- druhá strana trojnásobné zväčšenie
- stabilná konštrukcia pre bezpečné držanie
- nastaviteľný uhol zrkadla
- z odolného a ľahkého polypropylénu
- elegantný dizajn v jemnej pastelovej ružovej farbe
| Farba: | ružová |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 5.6 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 17.2 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 19.7 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 4.9 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 15.5 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 19.3 cm |
| Stav tovaru: | nový |
Spoločnosť DUKO sa od roku 1992 zaoberá dovozom a distribúciou profesionálnych kaderníckych pomôcok a drogistickej galantérie. Jej produkty vynikajú kvalitou a dlhou životnosťou a sú ideálne pre salóny aj domáce použitie. DUKO produkty zodpovedajú aktuálnym trendom aj potrebám profesionálov.
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Spolahlivosť Rýchlosť Dôveryhodnosť |