Obj.číslo: 29704
GTIN (EAN): 5905555505862
Dostupnosť: ihneď k odberu
Veľkosť: S
Nitrilové rukavice All4Pro Supreme predstavujú vysoko kvalitné ochranné pomôcky pre širokú škálu profesionálnych aj domácich použití. Toto balenie obsahuje 100 kusov nepudrovaných modrých rukavíc, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny komfort a ochranu. Sú vyrobené zo syntetického nitrilu, ktorý je hypoalergénny pre pokožku a neobsahuje... viac »
| Cena s DPH : | 5,63 € / bal. | |
| Cena bez DPH : | 4,65 € / bal. | |
| Cena pre profesionálov : | 5,50 € / bal. | |
| Farba: | modrá |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 6 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 20 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 11 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Skladom 20 a viac ks | 5,63 € |
| Skladom 20 a viac ks | 5,63 € |
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | prehľadná stránka rýchle dodanie |
| PRE: | Ústretová komunikácia, rýchle vybavenie k spokojnosti zákazníka |
| PRE: | Rýchle dodanie |
| PRE: | Okamžitá reakcia a odoslanie |