Narovnávací hrebeň Sibel perfektne prečeše vaše vlasy. Vďaka použitému systému vlasy držia na mieste a vyrovnávanie vlasov pri fúkaní fénom je tak hračka. Má skvelú veľkosť vhodnú na pohodlné použitie doma i na cestách. Vyrobený z pevného materiálu. Farba: čierna Rozmery: š. 24,3 cm, v. 4 cm, h. 2 cm Výška zubov: 2,3 cm Počet zubov: 22 zubov
| Cena s DPH : | 3,92 € | |
| Cena bez DPH : | 3,24 € | |
| Cena pre profesionálov : | 3,79 € | |
Narovnávací hrebeň Sibel perfektne prečeše vaše vlasy. Vďaka použitému systému vlasy držia na mieste a vyrovnávanie vlasov pri fúkaní fénom je tak hračka. Má skvelú veľkosť vhodnú na pohodlné použitie doma i na cestách. Vyrobený z pevného materiálu.
Farba: čierna
Rozmery: š. 24,3 cm, v. 4 cm, h. 2 cm
Výška zubov: 2,3 cm
Počet zubov: 22 zubov
| Farba: | čierna |
| Hmotnosť balenia: | 0.065 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.065 kg |
| Materiál hrebeňa: | plast |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 2 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 24.3 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 4 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 2 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 24.3 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 4 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Typ hrebeňa: | rozčesávací |
| Vlastnosti hrebeňa: | plastový hrot, rukoväť, tepelne odolný |
Značka Sibel vybaví kompletne Váš salón. Sibel ponúka profesionálne kadernícke pomôcky pre farbenie, strihanie, kadernícky nábytok, strojčeky, žehličky na vlasy, fény, kulmy, kozmetické kufríky, širokú škálu vlasovej kozmetiky i potrieb pre Barber salóny. Každý produkt je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré dokonale odolávajú každodennému používanie v salónoch i doma. Už po mnoho rokov je Sibel cenená značka pre svoju kvalitu a profesionalitu. Môžete si vybrať zo širokej ponuky kaderníckych potrieb pre denné profesionálne i domáce použitie. Sibel zaručuje, že každý nájde to, čo hľadá.
| PRE: | Hrebeň je z pevného materiálu. |
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Rýchlosť dodania |
| PRE: | Rychle dorucenie Siroky vyber tovaru |
| PRE: | Tovar mi bol veľmi rýchlo dodaný |