Náhradná strihacia hlavica Heiniger #5F je určená pre strojčeky na strihanie zvieracej srsti Heiniger Opal a Saphir. Celokovová hlavica o šírke 49 mm má výšku strihu 6,3 mm, takže je vhodná na dlhšie strihy. Hlavica sa ľahko upevňuje na strojček a je kompatibilná aj s ďalšími značkami strojčekov, ktoré majú A5 Snap-on systém uchytenia. Šírka hlav... viac »
| Cena s DPH : | 74,83 € | |
| Cena bez DPH : | 61,85 € | |
| Cena pre profesionálov : | 73,33 € | |
Náhradná strihacia hlavica Heiniger #5F je určená pre strojčeky na strihanie zvieracej srsti Heiniger Opal a Saphir. Celokovová hlavica o šírke 49 mm má výšku strihu 6,3 mm, takže je vhodná na dlhšie strihy. Hlavica sa ľahko upevňuje na strojček a je kompatibilná aj s ďalšími značkami strojčekov, ktoré majú A5 Snap-on systém uchytenia.
Šírka hlavice: 49 mm
Výška strihu: 6,3 mm
Vlastnosti:
- náhradná strihacia hlavica
- pre strojčeky na strihanie srsti
- celokovová hlavica
- šírka hlavice 49 mm
- výška strihu 6,3 mm
- vhodná na dlhšie strihy
- Snap-on systém uchytenia na strojček
Pre strojčeky:
- Heiniger Opal
- Heiniger Saphir
- Heiniger Saphir Cord
- Heiniger Saphir Style
| Hmotnosť balenia: | 0.09 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.076 kg |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 1.5 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 9 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 11.7 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 1.3 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 4.9 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 4.7 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Šírka hlavice: | 49 mm |
| Výška strihu: | 6.3 mm |
Značka Heiniger pochádza zo Švajčiarska, bola založená v roku 1946 a od svojho počiatku sa špecializovala na výrobu a predaj profesionálnych zastrihávačov na srsť hospodárskych zvierat. Postupom času sa záujem značky obrátil aj na profesionálne zastrihávače na vlasy aj fúzy - v súčasnosti sa jedná a svetového lídra vo výrobe a vývoji profesionálnych zastrihávačov so švajčiarskou precíznosťou a kvalitou.
Strihacie strojčeky Heiniger na vlasy sa vyznačujú špičkovým výkonom, spoľahlivosťou a odolnosťou. Sú vybavené pokročilými technológiami, ktoré zaručujú precízny strih a ľahké ovládanie. Strojčeky s elegantným dizajnom pohodlne padnú do ruky, sú bezdrôtové, tiché a ľahké. Umožňujú presnú a flexibilnú prácu zároveň.
Bez ohľadu na typ vlasov alebo účes, z ponuky strojčekov Heiniger si vyberie každý.
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Veľmi rýchle vybavenie objednávky |
| PRE: | dgghh |
| PRE: | ? |