Jedná sa o tovar vrátený v 14-dňovej lehote. Tovar bol iba rozbalený, je v poriadku a bez známok poškodenia. Krepovacie kliešte Cera Volume Iron mini slúži na vytvorenie vlnitých efektov a rýchlemu dosiahnutiu bohatého objemu vlasov. Mini krepovačku môžete vziať kamkoľvek so sebou. Farba: čierna Vlastnosti: - celková dĺžka iba 15 cm - nahratie d... viac »
Krepovacie kliešte Cera Volume Iron mini slúži na vytvorenie vlnitých efektov a rýchlemu dosiahnutiu bohatého objemu vlasov. Mini krepovačku môžete vziať kamkoľvek so sebou.
Farba: čierna
Vlastnosti:
- celková dĺžka iba 15 cm
- nahratie do 20 sekúnd
- automatické nastavenie teploty 200 °C
- on/off tlačidlo, indikačné svetlo
- automatické duálne napätie 110V/220V
- keramický povrch doštičiek
- môžete ho vziať kamkoľvek so sebou
Pre zapnutie stlačte tlačidlo on/off.
| Dĺžka doštičiek: | 60 mm |
| Dĺžka kábla: | 1.7 m |
| Doba nahriatie: | 20 s |
| Farba: | čierna , červená |
| Funkcie žehličky: | cestovná, LED indikátor zapnutia/nahriatie |
| Hmotnosť balenia: | 0.25 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.1 kg |
| Maximálna teplota: | 200 °C |
| Nastaviteľná teplota: | 200 °C |
| Počet krep/vĺn: | 4 |
| Povrch nahrievacej plochy: | keramický |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 5 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 21 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 10.5 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 1.5 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 15 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 2.5 cm |
| Stav tovaru: | rozbalené |
| Šírka doštičiek: | 15 mm |
| Typ napájania: | sieťové |
| Vstupné napätie: | 110-220 V |
| Výkon: | 24 W |
| Výška krepu: | 3 mm |
| MINI krepovačka na vlasy CERA Volume Iron - 15 cm, čierna Stav tovaru: nový − 25000 |
| Skladom 17 ks | 17,29 € |
CERA je značka, ktorá poskytuje spoľahlivú kvalitu za skvelú cenu. Vznikla pred viac ako desiatimi rokmi ako rodinná firma v Škandinávii. V súčasnej dobe sa CERA predáva v 23 európskych krajinách a ponúka širokú škálu profesionálnych elektrických vlasových nástrojov, ako je napríklad žehlička Compact, kulma klasická Spiral aj kónická Wand, Spind Wand, Mini Wand, krepovacie kliešte Crimper, Volume Iron mini, trojkulma Wave styler alebo Deep Waver. CERA plánuje naďalej rozširovať svoj sortiment a poskytovať svojim zákazníkom spoľahlivosť a kvalitu.
Zobraziť viac
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Podrobný popis produktu,rýchle dodanie,kvalita tovaru. |