Menšia sada na manikúru Duko 4660 obsahuje 5 nástrojov vyrobených z uhlíkovej ocele. Vďaka celokalenému spracovaniu nástrojov vyniká vysokou tvrdosťou, odolnosťou a dlhou životnosťou aj pri pravidelnom používaní. Obsahuje nožnice na záděrky, pinzetu na úpravu obočia s dĺžkou 8 cm, pilník na nechty a dva nástroje na zatlačenie a dočistenie nechtovéh... viac »
| Cena s DPH : | 14,96 € | |
| Cena bez DPH : | 12,36 € | |
| Cena pre profesionálov : | 14,67 € | |
Menšia sada na manikúru Duko 4660 obsahuje 5 nástrojov vyrobených z uhlíkovej ocele. Vďaka celokalenému spracovaniu nástrojov vyniká vysokou tvrdosťou, odolnosťou a dlhou životnosťou aj pri pravidelnom používaní. Obsahuje nožnice na záděrky, pinzetu na úpravu obočia s dĺžkou 8 cm, pilník na nechty a dva nástroje na zatlačenie a dočistenie nechtového lôžka. Súčasťou sady je aj praktické puzdro so zapínaním na zips, vďaka ktorému je ideálna aj na cesty a zároveň máte istotu, že žiadny diel nestratíte.
Farba: čierna, vínová
Materiál: uhlíková oceľ
Veľkosť puzdra: 120 x 60 mm
Vlastnosti:
- päťdielna sada na manikúru
- celokalené spracovanie
- vysoká tvrdosť a dlhá životnosť
- pevné puzdro na zips
- praktická na cesty
Obsah balenia:
- puzdro
- 1x záděrkové nožnice
- 1x pinzeta s dĺžkou 8 cm
- 2x nástroj na dočistenie
- pilník
| Farba: | čierna , červená |
| Hmotnosť balenia: | 0.073 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.006 kg |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 2.5 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 8 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 14.3 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 1.8 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 5.8 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 12.2 cm |
| Stav tovaru: | nový |
Spoločnosť DUKO sa od roku 1992 zaoberá dovozom a distribúciou profesionálnych kaderníckych pomôcok a drogistickej galantérie. Jej produkty vynikajú kvalitou a dlhou životnosťou a sú ideálne pre salóny aj domáce použitie. DUKO produkty zodpovedajú aktuálnym trendom aj potrebám profesionálov.
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Rýchle dodanie |
| PRE: | Rychlost Ceny Darcek k nakupu |
| PRE: | Rýchle dodanie |