Lepidlo na umelé riasy Sibel Mario Giussani False Eyelash Glue umožňuje jednoduchú a spoľahlivú aplikáciu rias s prirodzene vyzerajúcim výsledkom. Vďaka nemu zostávajú riasy bezpečne a pevne uchytené po dlhé hodiny bez rizika predčasného odpadnutia. Je veľmi odolné, rýchloschnúce a zároveň šetrné k prírodným riasam, takže je vhodné na pravidelné po... viac »
| Cena s DPH : | 7,46 € | |
| Cena bez DPH : | 6,16 € | |
| Cena pre profesionálov : | 7,21 € | |
Lepidlo na umelé riasy Sibel Mario Giussani False Eyelash Glue umožňuje jednoduchú a spoľahlivú aplikáciu rias s prirodzene vyzerajúcim výsledkom. Vďaka nemu zostávajú riasy bezpečne a pevne uchytené po dlhé hodiny bez rizika predčasného odpadnutia. Je veľmi odolné, rýchloschnúce a zároveň šetrné k prírodným riasam, takže je vhodné na pravidelné používanie bez rizika ich poškodenia. Súčasťou balenia je malý aplikátor, ktorý uľahčuje použitie lepidla a práca s ním je tak rýchla a jednoduchá. Je vhodné nielen na aplikáciu umelých rias, ale možno ho využiť aj pri pripevňovaní umelých nechtov, kde zabezpečuje spoľahlivé a dlhodobé uchytenie.
Balenie: 5 ml
Farba: číra
Vlastnosti:
- lepidlo na umelé riasy
- jednoduchá a spoľahlivá aplikácia
- odolné a šetrné
- rýchloschnúce
- malý aplikátor pre jednoduchšie nanášanie
- vhodné aj na lepenie umelých nechtov
Aplikácia:
1. Pred aplikáciou dôkladne očistite svoje prírodné riasy a očné viečka.
2. Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik/trs umelých rias.
3. Počkajte niekoľko sekúnd, kým lepidlo ľahko zaschne.
4. Pomocou pinzety priložte umelé riasy ku korienkom a pritlačte ich po celej dĺžke.
| Farba: | biela |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 1.5 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 7.6 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 5.5 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 1.2 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 6.7 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 1.2 cm |
Značka Sibel vybaví kompletne Váš salón. Sibel ponúka profesionálne kadernícke pomôcky pre farbenie, strihanie, kadernícky nábytok, strojčeky, žehličky na vlasy, fény, kulmy, kozmetické kufríky, širokú škálu vlasovej kozmetiky i potrieb pre Barber salóny. Každý produkt je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré dokonale odolávajú každodennému používanie v salónoch i doma. Už po mnoho rokov je Sibel cenená značka pre svoju kvalitu a profesionalitu. Môžete si vybrať zo širokej ponuky kaderníckych potrieb pre denné profesionálne i domáce použitie. Sibel zaručuje, že každý nájde to, čo hľadá.
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Rýchlosť dodania Tovar podľa očakávania |
| PRE: | Výrobok splnil moje očakávanie a bol doručený hneď na druhý deň. |
| PRE: | Som veľmi spokojná s rýchlym vybavením mojej objednávky |