Kulma ETA Fenité s trnom s priemerom 25 mm s povrchovou úpravou z titánu. Titánový povrch je k vlasom šetrnejší a zanecháva ich lesklé bezo sklonov ku krepateniu. Kulma má možnosť regulácie teploty od 130 °C do 210 °C v krokoch po 20 °C. Po 60 minútach nečinnosti sa kulma automaticky vypne. Praktický je otočný kábel, ktorý zaistí pohodlnú manipulác... viac »
Kulma ETA Fenité s trnom s priemerom 25 mm s povrchovou úpravou z titánu. Titánový povrch je k vlasom šetrnejší a zanecháva ich lesklé bezo sklonov ku krepateniu. Kulma má možnosť regulácie teploty od 130 °C do 210 °C v krokoch po 20 °C. Po 60 minútach nečinnosti sa kulma automaticky vypne. Praktický je otočný kábel, ktorý zaistí pohodlnú manipuláciu, a výklopná podpera pre bezpečné odloženie kulmy. Súčasťou balenia je cestovné puzdro.
Farba: biela
Priemer: 25 mm
Vlastnosti:
- klasická kulma
- titánová povrchová úprava
- regulovateľná teplota 130-210 °C (po 20 °C)
- otočný kábel
- výklopná podpera
- automatické vypnutie po 60 minútach nečinnosti
Balenie obsahuje:
- cestovné púzdro
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Farba: | biela |
| Frekvencia striedavého prúdu: | 50-60 Hz |
| Funkcie kulmy: | automatické vypnutie, odkladacia opierka, otočný kábel, so štipcom, LED indikátor zapnutia/nahriatie |
| Hmotnosť balenia: | 0.588 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.39 kg |
| Maximálna teplota: | 210 °C |
| Nastaviteľná teplota: | 130-210 °C |
| Povrch nahrievacej plochy: | titanový |
| Príslušenstvo: | púzdro |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 6 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 37 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 9 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 4 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 32 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 7 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Typ kulmy: | klasická |
| Typ napájania: | sieťové |
| Vstupné napätie: | 220-240 V |
| Výkon: | 40 W |
ETA je tradičná česká značka malých spotrebičov, ktorej história siaha do roku 1934. Podnikateľ Ján Prošvic začal v Hlinsku vyrábať elektrické žehličky vedené pod značkou ESA. V roku 1960 prebehla registrácia ochrannej známky ETA, ktorá je najznámejšou značkou elektrických spotrebičov v ČR. Rovnako ako sa vyvíja český národ tak sa vyvíja aj ETA. Neustále prichádza s novinkami a vybavuje českej a slovenskej domácnosti svojimi spotrebičmi.
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Expresna rychlost |
| PRE: | Dobrý výber profesionálných produktov Slušné ceny |