Ide o tovar vrátený v 14-dňovej lehote. Tovar bol iba rozbalený, je v poriadku a bez známok poškodenia. Profesionálnu kónickou kulmu Cera Wand môžete použiť pre krásne špirálovité lokne o veľkosti 32 mm zužujúci sa na 19 mm. Vhodné pre všetky typy vlasov. Vlastnosti: - keramické výhrevné teleso - nahriatie do 15 sekúnd - nastavenie teploty... viac »
| Cena s DPH : | 32,29 € | |
| Cena bez DPH : | 26,69 € | |
Ide o tovar vrátený v 14-dňovej lehote. Tovar bol iba rozbalený, je v poriadku a bez známok poškodenia.
Profesionálnu kónickou kulmu Cera Wand môžete použiť pre krásne špirálovité lokne o veľkosti 32 mm zužujúci sa na 19 mm. Vhodné pre všetky typy vlasov.
Vlastnosti:
- keramické výhrevné teleso
- nahriatie do 15 sekúnd
- nastavenie teploty 80 °C - 210 °C
- veľkosť špirálovitých kučier 32 mm - 19 mm
- stabilná teplota po celej dĺžke vykurovacieho telesa
- digitání nastavenie teploty
- studená špička kulmy
- On / Off vypínač
| Dĺžka kábla: | 2.7 m |
| Dĺžka vykurovacieho telesa: | 14 cm |
| Farba: | čierna |
| Frekvencia striedavého prúdu: | 50-60 Hz |
| Funkcie kulmy: | displej, chladná špička, odkladacia opierka, otočný kábel, protišmyková rukoväť, ionizácie |
| Hmotnosť balenia: | 0.919 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.137 kg |
| Maximálna teplota: | 210 °C |
| Nastaviteľná teplota: | 80-210 °C |
| Povrch nahrievacej plochy: | keramický |
| Priemer vykurovacieho telesa: | 19-32 mm |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 8.5 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 41.7 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 12 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 4 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 34 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 5 cm |
| Stav tovaru: | rozbalené |
| Typ kulmy: | kónická |
| Vstupné napätie: | 220-240 V |
| Výkon: | 56 W |
| Profesionálna kónická kulma Cera Curling Wand 19 - 32 mm Stav tovaru: nový − 11932 |
| Skladom 7 ks | 37,96 € |
CERA je značka, ktorá poskytuje spoľahlivú kvalitu za skvelú cenu. Vznikla pred viac ako desiatimi rokmi ako rodinná firma v Škandinávii. V súčasnej dobe sa CERA predáva v 23 európskych krajinách a ponúka širokú škálu profesionálnych elektrických vlasových nástrojov, ako je napríklad žehlička Compact, kulma klasická Spiral aj kónická Wand, Spind Wand, Mini Wand, krepovacie kliešte Crimper, Volume Iron mini, trojkulma Wave styler alebo Deep Waver. CERA plánuje naďalej rozširovať svoj sortiment a poskytovať svojim zákazníkom spoľahlivosť a kvalitu.
Zobraziť viac
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Zatiaľ všetky objednávky aj reklamácia boli vybavené k veľkej spokojnosti. |
| PRE: | Veľmi dôveryhodný obchod,odporučam |