Obj.číslo: 5542
Značka: Olivia Garden
Model: STU-CO
GTIN (EAN): 5414343014276
Dostupnosť: ihneď k odberu
Vysoko kvalitná skladacia kefa Olivia Garden Style-Up Combo je ideálnym pomocníkom pre dokonalú úpravu vašich vlasov. Táto profesionálna kefa sa skvele hodí na prečesávanie, zväčšenie objemu, finálnu úpravu a vytváranie textúry. Ergonomicky navrhnutá rukoväť zaisťuje maximálnu kontrolu nad kefou, čo uľahčuje prácu pri úprave účesu. Kefu možno pohod... viac »
| Cena s DPH : | 9,13 € | |
| Cena bez DPH : | 7,54 € | |
| Cena pre profesionálov : | 8,94 € | |
Vysoko kvalitná skladacia kefa Olivia Garden Style-Up Combo je ideálnym pomocníkom pre dokonalú úpravu vašich vlasov. Táto profesionálna kefa sa skvele hodí na prečesávanie, zväčšenie objemu, finálnu úpravu a vytváranie textúry. Ergonomicky navrhnutá rukoväť zaisťuje maximálnu kontrolu nad kefou, čo uľahčuje prácu pri úprave účesu. Kefu možno pohodlne zložiť, čo ho robí ideálnym na cestovanie a ľahko sa zmestí do kabelky. Skladá sa zo 100% diviačích a ionických štetín. Kančie štetiny sú perfektné na spevnenie objemu účesu, zatiaľ čo dlhšie iónové štetiny uhladzujú vlasy a dodávajú im zdravý lesk.
Farba: čierna
Dĺžka: rozložený 22,5 cm, zložený 12,5 cm
Štetiny: diviačie, iónové
Vlastnosti:
- skladacia kefa
- prečesávanie
- objem
- finálna úprava
- ergonomická rukoväť
- vhodný na cestovanie
- diviačie štetiny pre objem
- iónové štetiny na uhladenie
| Dĺžka tela kefy: | 105 mm |
| Farba: | čierna |
| Hmotnosť balenia: | 0.09 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.085 kg |
| Materiál kefy: | plast |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 1.6 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 6.5 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 17 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 1.5 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 2.8 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 22.5 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Tvar kefy: | plochý |
| Typ kefy: | cestovná, tupírovacia, uhladzovacia |
| Typ štetín: | prírodné, nylonové |
| Vlastnosti kefy: | cestovná, dve vrstvy štetín, ergonomický tvar, pre predĺžené vlasy |
Objavte svet Olivia Garden - profesionálnej značky, ktorá už viac ako pol storočia mení spôsob, akým sa staráme o svoje vlasy. To, čo začalo v roku 1967 v belgickom Ličge ako odvážny sen manželov Jeana a Micheline Rennetteových, sa postupom času premenilo na globálneho lídra na trhu kaderníckych pomôcok. Dnes produkty tejto rodinnej firmy nájdete v tých najprestížnejších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.
História značky Olivia Garden je príbehom o neustálom hľadaní dokonalosti. Zakladatelia od počiatku verili, že kaderníci si zaslúžia nástroje, ktoré budú nielen funkčné, ale aj ergonomické a šetrné k vlasom. A tak sa značka vyvinula od prvých paroch a príčeskov v roku 1968, cez revolučné laky bez hnacích plynov až do dnešnej absolútnej špičky v segmente profesionálnych kief, nožníc a kaderníckych doplnkov.
Zobraziť viac| PRE: | Super malý hřeben s kančími a umělými štětinami Vhodný i nakupování Oceňuji skladnost do kabelky - složitelný, ideál na cesty Masíruje pokožku hlavy |
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Celková spokojnosť s produktom a rýchlosťou dodania. |