Obj.číslo: 19442
Značka: Olivia Garden
Model: FB1PC-L
GTIN (EAN): 5414343013941
Dostupnosť: ihneď k odberu
Veľkosť: veľký
Kefa Olivia Garden Fingerbrush Ionic Large má špeciálne tvarovaný design, ktorý je vhodný na masáž vlasovej pokožky. Môžete ho použiť ako na mokré, tak aj suché vlasy. Nylonové štetiny, zakončené malou guličkou, jemne stimulujú pokožku, ľahko rozčesávajú vlasy a vďaka technológii Tourmaline Ion ich zanechávajú lesklé a zabraňujú ich elektrostatické... viac »
| Cena s DPH : | 16,21 € | |
| Cena bez DPH : | 13,40 € | |
| Cena pre profesionálov : | 15,88 € | |
Kefa Olivia Garden Fingerbrush Ionic Large má špeciálne tvarovaný design, ktorý je vhodný na masáž vlasovej pokožky. Môžete ho použiť ako na mokré, tak aj suché vlasy. Nylonové štetiny, zakončené malou guličkou, jemne stimulujú pokožku, ľahko rozčesávajú vlasy a vďaka technológii Tourmaline Ion ich zanechávajú lesklé a zabraňujú ich elektrostatickému nabíjaniu. Veľké vzduchové diery kief poskytujú lepšie prúdenie vzduchu. Výsledkom je rýchlejšie a efektívnejšie sušenie. Ergonomická rukoväť z protišmykového materiálu a vyberateľný hrot na oddeľovanie prameňov zaisťuje maximálne pohodlie.
Farba: čierna
Celková dĺžka kefy: 270 mm
Šírka kefy: 90 mm
Dĺžka česacej plochy: 110 mm
Dĺžka rukoväte: 110 mm
Vlastnosti:
- masíruje a stimuluje vlasovú pokožku
- pre ľahké rozčesávanie vlasov
- nylonové štetiny zabraňujúce elektrostatickému nabíjaniu vlasov
- veľké otvory zaisťujú rýchlejšie vysúšanie vlasov pri fénovaní
- ergonomická rukoväť z protišmykového materiálu
- vyberateľný hrot na oddeľovanie prameňov
- nízka hmotnosť
| Dĺžka tela kefy: | 110 mm |
| Farba: | čierna |
| Hmotnosť balenia: | 0.111 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.111 kg |
| Materiál kefy: | plast |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 3 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 13.5 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 28.5 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 3 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 9 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 27 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Tvar kefy: | plochý |
| Typ kefy: | fúkacia, rozčesávacia |
| Typ štetín: | nylonové s guličkou |
| Vlastnosti kefy: | antistatická, ergonomický tvar, vyberateľný hrot, na mokré vlasy |
| Kefa Olivia Garden Fingerbrush Ionic - čierna Veľkosť: malá − FB1PC-S |
| Skladom 19 ks | 14,13 € |
| Kefa Olivia Garden Fingerbrush Ionic - čierna Veľkosť: stredne veľký − FB1PC-M |
| Skladom 20 a viac ks | 14,54 € |
Objavte svet Olivia Garden - profesionálnej značky, ktorá už viac ako pol storočia mení spôsob, akým sa staráme o svoje vlasy. To, čo začalo v roku 1967 v belgickom Ličge ako odvážny sen manželov Jeana a Micheline Rennetteových, sa postupom času premenilo na globálneho lídra na trhu kaderníckych pomôcok. Dnes produkty tejto rodinnej firmy nájdete v tých najprestížnejších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.
História značky Olivia Garden je príbehom o neustálom hľadaní dokonalosti. Zakladatelia od počiatku verili, že kaderníci si zaslúžia nástroje, ktoré budú nielen funkčné, ale aj ergonomické a šetrné k vlasom. A tak sa značka vyvinula od prvých paroch a príčeskov v roku 1968, cez revolučné laky bez hnacích plynov až do dnešnej absolútnej špičky v segmente profesionálnych kief, nožníc a kaderníckych doplnkov.
Zobraziť viac| PRE: | tvar hřebenu hodí se hlavně pro husté a vlnité vlasy skvělý i na rozčesávání po koupeli |
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Som spokojna s produktami. |
| PRE: | cena rýchle doručenie výber |
| PRE: | Rekordná rýchlosť odoslania - 11.40 objednané, 11.47 odoslané, doručené na druhý deň |