Obj.číslo: 18149
Značka: Olivia Garden
Model: NT-TSP64
GTIN (EAN): 5414343016324
Dostupnosť: ihneď k odberu
Priemer kefy: 64 mm
Rad a priemer: NanoThermic Ceramic + Ion - 64 mm
Profesionálna fúkacia kefa na vlasy Olivia Garden Ceramic Speed XL + Ion Nano Thermic je veľmi šetrná k vlasom aj vlasovej pokožke. Kefa má keramické telo s ionizovaným povrchom, ktoré zabezpečuje rovnomerné vedenie tepla pri fénovaní. Fénovanie tak urýchľuje, zamedzuje pôsobenie statickej elektriny a poletovania vlasov. Telo kefy je o 3 cm dlhší a... viac »
| Cena s DPH : | 26,21 € | |
| Cena bez DPH : | 21,66 € | |
| Cena pre profesionálov : | 25,67 € | |
Profesionálna fúkacia kefa na vlasy Olivia Garden Ceramic Speed XL + Ion Nano Thermic je veľmi šetrná k vlasom aj vlasovej pokožke. Kefa má keramické telo s ionizovaným povrchom, ktoré zabezpečuje rovnomerné vedenie tepla pri fénovaní. Fénovanie tak urýchľuje, zamedzuje pôsobenie statickej elektriny a poletovania vlasov. Telo kefy je o 3 cm dlhší ako klasické kefy z radu Nano Thermic, a tým dochádza k urýchlenie fúkanie až o 1/3 času. Vďaka teplu odolným mäkkým štetinám sú vlasy viditeľne zdravšie a oveľa lepšie sa upravujú. Kefa má ergonomický tvar rukoväte a vyberateľný hrotník na oddeľovanie prameňov.
Farba: hnedá/zlatá
Priemer: 64 mm
Priemer vrátane štetín: 90 mm
Vlastnosti:
- dlhé telo kefy zníži dobu sušenia/fúkanie vlasov o 25%
- keramické telo s ionizovaným povrchom, ktoré zabezpečuje rovnomerné vedenie tepla pri fénovaní
- urýchľuje fénovanie, zamedzuje pôsobenie statickej elektriny a poletovania vlasov
- vďaka teplu odolným mäkkým štetinám sú vlasy viditeľne zdravšie a oveľa lepšie sa upravujú
- ergonomický tvar rukoväte a vyberateľný hrotník na oddeľovanie prameňov
| Dĺžka tela kefy: | 130 mm |
| Farba: | hnedá , zlatá |
| Hmotnosť balenia: | 0.152 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.15 kg |
| Materiál kefy: | plast |
| Priemer kefy bez štetín: | 64 mm |
| Priemer kefy so štetinami: | 30 mm |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 9 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 9 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 31.5 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 9 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 9 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 31.5 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Tvar kefy: | guľatý |
| Typ kefy: | fúkacia |
| Typ štetín: | nylonové |
| Vlastnosti kefy: | antistatická, ergonomický tvar, predĺžené telo, vyberateľný hrot |
Objavte svet Olivia Garden - profesionálnej značky, ktorá už viac ako pol storočia mení spôsob, akým sa staráme o svoje vlasy. To, čo začalo v roku 1967 v belgickom Ličge ako odvážny sen manželov Jeana a Micheline Rennetteových, sa postupom času premenilo na globálneho lídra na trhu kaderníckych pomôcok. Dnes produkty tejto rodinnej firmy nájdete v tých najprestížnejších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.
História značky Olivia Garden je príbehom o neustálom hľadaní dokonalosti. Zakladatelia od počiatku verili, že kaderníci si zaslúžia nástroje, ktoré budú nielen funkčné, ale aj ergonomické a šetrné k vlasom. A tak sa značka vyvinula od prvých paroch a príčeskov v roku 1968, cez revolučné laky bez hnacích plynov až do dnešnej absolútnej špičky v segmente profesionálnych kief, nožníc a kaderníckych doplnkov.
Zobraziť viac| PRE: | Kefa na vlasy mi vydrží určite dlhšie, ako kefy zakúpené v drogeriach,ktoré sa mi po 3 fukaniach zlomili |
| PRE: | Díky větším dírám se opravdu vlasy vysuší rychleji |
| Proti: | Plastové štětinky, které jsou málo pevné
Kovový vršek, o který se při foukání můžete spálit |
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | ? |