Nahrievacia žehliaca kefa na vlasy pre rovný styling vlasov keramický povrch chráni vlasy pred krepatením, ionizačná technológia dodáva vlasom lesk. Štetiny kefy zabraňujú poletovanie vlasov. Nastaviteľná teplota od 120 °C do 210 °C, automatické vypnutie po 60 minútach nečinnosti. Ergonomický tvar a otočný kábel pre ľahkú manipuláciu pri žehlení. ... viac »
Nahrievacia žehliaca kefa na vlasy pre rovný styling vlasov keramický povrch chráni vlasy pred krepatením, ionizačná technológia dodáva vlasom lesk. Štetiny kefy zabraňujú poletovanie vlasov. Nastaviteľná teplota od 120 °C do 210 °C, automatické vypnutie po 60 minútach nečinnosti. Ergonomický tvar a otočný kábel pre ľahkú manipuláciu pri žehlení.
Technológia:
Ionizačná technológia - generátor produkuje milióny očisťujúci negatívnych iónov čo spôsobuje, že vlasy zostávajú hydratované. Hydratácia zabraňuje krepovateniu vlasov, má regeneračné účinky, zanecháva vlasy jemné, lesklé, ľahko rozčesať a zväčšuje ich objem.
Farba: čierna
Vlastnosti:
- vyrovnáva vlasy
- rovný styling
- keramický povrch
- ionizačná technológia
- dodáva vlasom hebkosť a lesk
- zabraňuje poletovania vlasov
- pamäťový systém teploty
- ergonomický tvar
- LCD displej
- nastaviteľná teplota od 120 °C do 210 °C
- automatické vypnutie po 60 minútach
- otočný kábel
- závesné očko
| Dĺžka kábla: | 2 m |
| Farba: | čierna |
| Frekvencia striedavého prúdu: | 50-60 Hz |
| Funkcie kefy: | automatické vypnutie, displej, ionizácie, očko na zavesenie, otočný kábel |
| Hmotnosť balenia: | 0.65 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.35 kg |
| Maximálna teplota: | 210 °C |
| Nastaviteľná teplota: | 120 °C, 130 °C, 140 °C, 150 °C, 160 °C, 170 °C, 180 °C, 190 °C, 200 °C, 210 °C |
| Povrch nahrievacej plochy: | keramický |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 5.5 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 32 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 11.5 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 4 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 5.5 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 28 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Tvar kefy: | plochý |
| Typ napájania: | sieťové |
| Vstupné napätie: | 220-240 V |
| Výkon: | 50 W |
Profesionálna značka Revlon je celosvetovo známy leader v oblasti kozmetiky. Okrem dekoratívnej a vlasovej kozmetiky v jej sortimente nájdete rad elektronických produktov, ktoré uľahčujú starostlivosť o telo a vlasy a dopĺňajú každodennú starosť o pleť. Teplovzdušné kefy, fény, žehličky na vlasy, čistiace kefky na tvár alebo prístroje na starostlivosť o ruky a nohy ako napr. perličková masážna kúpeľ alebo sady na manikúru a pedikúru, sa vyznačujú moderným dizajnom, ktorý zapadne do každej kúpeľne. Profesionálna značka Revlon je na trhu už desiatky rokov a spolupracuje so známymi celebritami a osobnosťami. Kvalita, dizajn a spoľahlivosť značky Revlon ohromí aj vás.
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Veľmi rýchlo pripravené k odoslaniu. Tovar ktorý v bežnej drogérii nedostanem. |
| PRE: | Super veci, dobrá cena a rýchle doručenie |