Obj.číslo: 12831
Značka: Hot Tools
Model: HTCURLSETUK
GTIN (EAN): 078729032312
Dostupnosť: nie je v ponuke
Priemer: 19 mm, 25 mm, 32 mm, 38 mm
Kulmy na vlasy Hot Tools® 24k Gold, ktoré získali mnohé ocenenia, boli navrhnuté pre stylistu s tými najvyššími nárokmi na vlasový styling. Kulma na vlasy s povrchom z 24 K zlata a pulzná technológiou vytvára dlohotrvající vlny. Kulma Curl Bar s ergonomickým dizajnom predchádza napätie v ramenách a zápästia. Pogumovaná protišmyková rukoväť pre k... viac »
| Dĺžka kábla: | 3 m |
| Dĺžka vykurovacieho telesa: | 12.5 cm |
| Farba: | čierna , zlatá |
| Frekvencia striedavého prúdu: | 50-60 Hz |
| Funkcie kulmy: | automatické vypnutie, displej, duálne napätie, chladná špička, nastaviteľný časovač, otočný kábel, protišmyková rukoväť, signalizácia nahriatie |
| Hmotnosť balenia: | 3.25 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.17 kg |
| Maximálna teplota: | 230 °C |
| Nastaviteľná teplota: | 160-230 °C |
| Povrch nahrievacej plochy: | zlatý |
| Priemer vykurovacieho telesa: | 19 mm, 25 mm, 32 mm, 38 mm |
| Príslušenstvo: | tepluvzdorná podložka, tepluvzdorná rukavica, stojan |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 13.5 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 28.5 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 26.3 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 3.5 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 7 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 21 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Typ kulmy: | atypická |
| Typ napájania: | sieťové |
| Vstupné napätie: | 120-220 V, 220-240 V |
| Výkon: | 24-39 W |
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Rychle dodanie |
| PRE: | Prehľadný e-shop Široký výber produktov Prijateľné ceny |