Obj.číslo: 26346
Značka: Olivia Garden
GTIN (EAN): 5414343018632
Dostupnosť: nie je v ponuke
Farba: nebesky ružová
Objavte kolekciu Arctis Light - limitovanú edíciu inšpirovanú odtieňmi polárnej noci, kde obloha tancuje farbami tak živými, že ožívajú a zahaľujú svet éterickým leskom. Kefa Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Celestial Pink má špeciálne tvarovaný design, ktorý je vhodný k masáži vlasovej pokožky. Môžete ho použiť ako na mokré, tak suché vla... viac »
Objavte kolekciu Arctis Light - limitovanú edíciu inšpirovanú odtieňmi polárnej noci, kde obloha tancuje farbami tak živými, že ožívajú a zahaľujú svet éterickým leskom.
Kefa Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Celestial Pink má špeciálne tvarovaný design, ktorý je vhodný k masáži vlasovej pokožky. Môžete ho použiť ako na mokré, tak suché vlasy. Obsahuje zmes čistých diviačích štetín, ich úlohou je vyhladiť vlasové vlákno počas stylingu a vlasom dodať potrebný lesk, objem a nylonové štetiny, ktoré pokožku jemne stimulujú. Extra jemné, anti-statické štetiny zaisťujú obzvlášť jemnú starostlivosť pre vaše vlasy a zabraňujú elektrostatickému nabíjanie vlasov. Veľké vzduchové diery kief poskytujú lepšie prúdenie vzduchu. Výsledkom je rýchlejšie a efektívnejšie sušenie. Ergonomická rukoväť z protišmykového materiálu a vyberateľný hrot pre oddeľovanie prameňov zaisťuje maximálne pohodlie.
Farba: nebesky ružová
Celková dĺžka kefy: 270 mm
Šírka kefy: 70 mm
Dĺžka česacie plochy: 110 mm
Dĺžka rukoväte: 110 mm
Vlastnosti:
- kefa na vlasy
- masíruje a stimuluje vlasovú pokožku
- anti-statické štetiny zabraňujúci elektrostatickému nabíjania vlasov
- veľké otvory zaisťujú rýchlejšie vysúšanie vlasov pri fénovaní
- ergonomická rukoväť z protišmykového materiálu
- vyberateľný hrot pre oddeľovanie prameňov
- nízka hmotnosť
| Farba: | ružová |
| Hmotnosť balenia: | 0.093 kg |
| Hmotnosť produktu: | 0.093 kg |
| Rozmer balenia - hĺbka: | 3 cm |
| Rozmer balenia - šírka: | 6.5 cm |
| Rozmer balenia - výška: | 27 cm |
| Rozmer produktu - hĺbka: | 3 cm |
| Rozmer produktu - šírka: | 6.5 cm |
| Rozmer produktu - výška: | 27 cm |
| Stav tovaru: | nový |
| Kefa Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Farba: čierna |
| Skladom 20 a viac ks | 23,71 € |
| Kefa Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Farba: mätovo zelená − ID2176 |
| Skladom 2 ks | 23,71 € |
| Kefa Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Farba: pastelovo fialová − FB1PC-LAV |
| Na ceste (očakávame 20.05.) | 23,71 € |
| Kefa Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Farba: pastelovo ružová − FB1PC-PM |
| Externý sklad (do 4 prac. dní) | 23,71 € |
| Kefa Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Farba: ružová − FB1PC-HP |
| Na ceste (očakávame 29.05.) | 23,71 € |
Objavte svet Olivia Garden - profesionálnej značky, ktorá už viac ako pol storočia mení spôsob, akým sa staráme o svoje vlasy. To, čo začalo v roku 1967 v belgickom Ličge ako odvážny sen manželov Jeana a Micheline Rennetteových, sa postupom času premenilo na globálneho lídra na trhu kaderníckych pomôcok. Dnes produkty tejto rodinnej firmy nájdete v tých najprestížnejších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.
História značky Olivia Garden je príbehom o neustálom hľadaní dokonalosti. Zakladatelia od počiatku verili, že kaderníci si zaslúžia nástroje, ktoré budú nielen funkčné, ale aj ergonomické a šetrné k vlasom. A tak sa značka vyvinula od prvých paroch a príčeskov v roku 1968, cez revolučné laky bez hnacích plynov až do dnešnej absolútnej špičky v segmente profesionálnych kief, nožníc a kaderníckych doplnkov.
Zobraziť viac
Darčeky k objednávkam
K objednávkam rozdávame darčeky.
Expresné doručenie
Tovar skladom doručíme do 24 hodín.
Doprava ZADARMO
Doprava pri nákupe nad 79,- € ZADARMO!
Profesionálne poradenstvo
S výberom správneho tovaru Vám poradíme - kontakt.
100% zákaznícky servis
Aktuálne informácie o stave objednávky emailom aj cez SMS!
Overené zákazníkmi
Spokojnosť zákazníkov zaručená certifikátom.
| PRE: | Najrýchlejšie doručenie aké som zažila |
| PRE: | Široký sortiment, dobré ceny... |